Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Srácok volt olyan, hogy egy...

Srácok volt olyan, hogy egy csaj, akiről nem tudtátok, hogy szűz, olyan jó volt elsőre az ágyban, hogy csak utólag derült ki, hogy az volt? (feltéve, hogy nem vérzett)

Figyelt kérdés

2012. ápr. 18. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Le se kell feküdni egy lánnyal, hogy megállapítsam, hogy szűz-e! Illetve át tud verni, ha nagyon jó színésznő! Ezzel azt akartam mondani, hogy nem kell az ágyig eljutni, előbb-utóbb úgyis kiderül, bizonyos jelekből!
2012. ápr. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát velem meg az a helyzet, hogy senki sem igazán feltételezi, hogy szűz vagyok. Legtöbben akkor jönnek rá,amikor le akarnak smárolni én meg nagyon zavarban vagyok és persze nem engedem.
2012. ápr. 18. 22:22
 3/5 anonim ***** válasza:
igen volt...
2012. ápr. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem, hogy az lesz a vége, hogy "sosem hiszik el, hogy szűz vagyok, már a negyedik sráccal fekszem le és a végén mindig meglepődnek, hogy te szűz voltál?" :DDD
2012. ápr. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok újra. Hány éves vagy?
2012. ápr. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!