Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Pár napja a pasim elvette a...

Nia96 kérdése:

Pár napja a pasim elvette a szüzességem, és eggyáltalán nem fájt, nem vérzett, nem is éreztem mikor betette. Ö egy kicsit mérgess volt mert azt mondtam neki hogy szűz vagyok, , dehát az is voltam. Miért volt ez?

Figyelt kérdés
2012. jún. 24. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg nem fájt, akkor szerencsés vagy, a pasid meg egy idióta, ha nem hisz neked. :S
2012. jún. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 mogul válasza:
27%
Aki pl sokat sportol annak magától átszakad( elvileg )
2012. jún. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
tampon, ujjazás is közrejátszódhatott, hogy kitágult, vagy már korábban átszakadt
2012. jún. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez volt, amit korábban írtak, lehet azoktól, vagy lehet, hogy csak kitágult és nem szakadt el. Plusz inkább magára legyen büszke, ha nem fájt, jól bemelegített előtte:P Nem törvényszerű, hogy fájnia kell az elsőnek, sőt az sem, hogy rögtön elszakad a szűzhártyád.
2012. jún. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Tornázom jó pár éve és amikor először feküdtem le a barátommal nekem se fájt :) gondoltuk hogy a torna miatt már hamarabb átszakadt :)
2012. jún. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Dionsyia ***** válasza:

1.: mi a fene baja vana a pasidnak, mészárszéket várt?

2, inkább örüljön, hogy neked jó volt ahelyett, hogy gyanúsítgatna.


Az enyém is meggyanúsított, azóta már sehol nincs.

Amint szakítottam vele, megértette, mit nem értékelt, de már késő volt, utána nem talált jó darabig normális lányt, és egyszer le is ültették.


Ha te negtiszteled a párod azzal, hogy nekiadod a szüzességed és megtiszteled a bizalmaddal, ő meg ezzel visszaél, akkor vagy nagyon hülye vagy nem tudja, hogy működik egy nő.


Bizalom hiányában pedig nem érdemes vele folytatni.

2012. jún. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi nektek a jó tanácsokat :) most fontolgatom hogy nem leszünk mi eggyüt sokáig :/ köszi nektek ♥
2012. jún. 26. 20:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon úgy néz ki, hogy ez a fiú csak egy tudatlan kissrác. :S Beszéld meg vele a dolgot, és ha nem reagál normálisan, dobd ki.
2012. aug. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Talán mert a pasidnak mikropénisze van, és ezért meg sem érzed. Nyilván mérges, mert neki ez ciki.
2015. márc. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!