Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Belebetegszem a szuzessè...

Belebetegszem a szuzessègembe, mit csinàljak?

Figyelt kérdés

25 vagyok, fiù, nem vagyok kigyùrt, sem pènzes, sem cica fiù, sem rossz fiù.

3 lehetoseget làtok: prosti, öngyilkossàg, szerzetes hivatàs. Egyèb?


2012. júl. 12. 14:38
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
65%
Mond, a szexen kívül van más életcélod is? Ha nincs, válaszd kérlek az öngyilkosságot.
2012. júl. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
30%
Így sorban jó is lesz.:D
2012. júl. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
66%
szerintem előbb legyen a szerzetesség mert ha öngyilkos leszel akkor már nem tudsz beállni.Tehát prosti,szerzetes,öngyilkosság ez így jó sorrend
2012. júl. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Ne rinyálj már. Én 16 éves koromban elkezdtem edzeni és egész elfogadható alakom van most. (Izmos picit, de átlagos) És emellé alacsony vagyok mégis találtam barátnőt. Most 20 vagyok. MINDIG tudsz változtatni. Szedd össze magad. Menj eddzél, fújd be magad parfümmel, normális ruhák és önbizalom. Ennyi kell, azt szia :)
2012. júl. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 ASOT ***** válasza:
100%

ojjajj...


szóval önbizalom = 0!

és szerinted miért nem volt eddig senki??

Amugy menj el fizess egy elit kúrvát háznál, és már is máshogy látod majd a dolgokat...most már nem tökmindegy??

2012. júl. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Képet.
2012. júl. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Mit csinálj? Veszítsd el.

Én sem vagyok kigyúrt, sem pénzes, cica (micsoda???!) fiú meg pláne nem. Ja meg a rossz kategóriába sem illenék bele.

Mégis már 4 komolyabb kapcsolatom volt (6 hónapnál hosszabb) és számtalan egy éjszakás illetve fél évnél rövidebb kavarcok. Mi a titok? Az egyéniség, talpraesettség, férfias kinézet, és egy csöpp optimizmus.

Jelenleg egy olyan csajjal vagyok akinek mondhatni nem kell néznie az árakat. Mégis egy csóró pasival van. Szóval nem a pénz dönt.

2012. júl. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim válasza:
Cső, tesó! Én is így voltam, csak én már 21 évesen nem bírtam tovább és elmentem egy prostihoz. NÁlam már olyan szinten kínzott a vágy és a kíváncsiság, hogy nem tudtam semmire sem koncentrálni, a tanulmányaim totál leromlottak, ősök csak néztek mi lett az eszes, jó tanuló fiukkal. Menj el prostihoz, aztán jobb lesz egy jó ideig, de ha nem lesz semmi utána újra szenvedni fogsz, de már bírhatóbb módon azért. Én most itt tartok, azóta smároltam bulikban lányokkal, tehát javaslom menj el bulizni és idd le magad, aztán nyomulj lányokra, mégha egy ronda lány is, de a lényeg, hogy gyakorolj, ne nézd a külsejét, legyen valaki, aztán pakold meg. Nekem csak smárolás jött össze, mert amúgy is nagyon részeg voltam, másréstz a lány is szűz volt még és megijedt a dologtól. De ha én bejöttem valakinek, akkor te is, ha már smárolnak veled annyira ronda nem lehetsz.
2012. júl. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

"szerintem előbb legyen a szerzetesség mert ha öngyilkos leszel akkor már nem tudsz beállni.Tehát prosti,szerzetes,öngyilkosság ez így jó sorrend"


Igazad van,így lesz jó.:D


Amúgy ne ezen görcsölj mert van más is amivel lekötheted magad.


28F szűz és tök jól elvagyok :P :D

2012. júl. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
én nálad idősebb vagyok, én se veszítettem még el, de nem inkább egy stabil kapcsolat lenne jó, szerelemmel?
2012. júl. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!