Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon félek az elsőtől,...

Moncsiy kérdése:

Nagyon félek az elsőtől, nagyon fáj?

Figyelt kérdés
Már fél éve vagyunk együtt a barátommal s mostmár szobajött a szex,de én nagyon félek mert azt hallottam hogy az első nagyon fáj.nektek mi a tapasztalatotok?

2012. júl. 11. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

Nekem nem fájt.

Az összes barátnőmnek meg igen. Na?

2012. júl. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen énis hallottam több véleményt is már volt akinek fájt volt akinek kevésbé,ezért félek tőlle kicsit...
2012. júl. 11. 19:01
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon félsz,rettegsz tőle fájni is fog!
2012. júl. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

Igen, rettenetesen fog fájni, sírni fogsz, vérezni, lehet meg sem éred a másnapot.

Most már f.sz kivan ezekkel a kérdésektől. Gyanítom, hogy mikor ki akartad írni a kérdést, minimum 20 ugyanilyet hozott ki, amit el is olvashattál volna, mert ugyanazok a válaszok érkeztek rá, amik erre a kérdésre fognak. De nem, neked ennyi eszed sincs...

Szóval igen, mocskosul fájni fog.

Most örülsz?

2012. júl. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Figyelj ha ennyire kivagy ezektől a kérdésektől nem kötelező válaszolni,normális válaszokra vagyok kiváncsi nem pedig ilyenekre amit te irtál,szóval ha nem tudsz egy elfogadható választ irni inkább ne is irj.
2012. júl. 11. 19:10
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

Én egy percig nem láttam, csak színes foltokat.

Na, csak ennyire fáj. Remélem segítettem.

2012. júl. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha tapasztalt a srác te pedig nem görcsölsz és el tudsz lazulni, mert megbízol benne akkor alig fogod érezni.


Bár sokat segít állítólag ha kicsit erősebben ujjazod magad korábban maszti közben, és akkor kicsit vérzik is, így kikönnyítheted.


Azonban ha genetikailag vastagabb akkor a nőgyógyás bemetszheti h ne fájjon. Ugyanis egy erős hártyagyűrűt nem lehet könnyen átszakítani de ez ritka.


29F

2012. júl. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem mindenkinek fáj. ne görcsölj rá, a barátod biztos nagyon fog rád figyelni. nekem az elején fájt nagyon,meg még másnap is,véreztem, és még a 2.3- alkalom se volt teljesen jó. de ez nem törvényszerű :) lehet neked nem lesz ilyen kellemetlen. az a lényeg hogy hangolódjatok rá kellőképpen,és akkor már rossz nem lehet! ne aggódj:)
2012. júl. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem minden barátnőm azt mondta, hogy nem fájt. Mi is mostanában tervezzük az elsőt barátommal. Kicsit aggódok, mert nem kicsi neki, de bízok benne, és úgy vagyok vele, ha fáj, akkor is túl kell lenni rajta, ez engem már nem tart vissza :D Így rágörcsölni se fogok, kisebb az esélye hogy tényleg fájjon :)
2012. júl. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!