Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Én szeretnék egy lánynak...

Én szeretnék egy lánynak lenni az első, ez minden vágyam. Mennyi esélye van, hogy valaha is kifogok egy szűz lányt?

Figyelt kérdés

2012. júl. 9. 22:04
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Hat szerintem a mai vilagban nem nagy de azert ne add fel;)
2012. júl. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Barátom nem nagyon hitte szerintem,hogy "kifog" egy szűz lányt,akivel össze is jönnek,meg persze lefeküdnek..

Aztán,jöttem én. :) Pedig nem hiszem,hogy annyira reménykedett,tényleg egyre több a könnyen kapható kislányok !! (Én így vettem észre..sajnos :\)

2012. júl. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok : ő 20,én pedig 17 vagyok amúgy.
2012. júl. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
11%
2012. júl. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
Szigorú neveltetésű, és/vagy vallásos családban nevelkedett lányok általában nem könnyű vérűek.
2012. júl. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:

Hát igen sok ribanc van sajna :/ már általába 13-14 évesen ...

de vannak még szűzek :)

én is az vagyok :) nem vagyok ronda nem vayok kövér jó alakom van :)

most is van 2-3 fiú aki szeretne járni de nem szeretem őket ahogy ők engem ezért nem foglalozom velük csak mint baráttal :)

15L

2012. júl. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
egyesek nagyokat túloznak szerintem azzal, hogy kevés fiatal szűz lány van... még én is az vagyok, és még jó páran a baráti társaságomból. aki meg nem, az meg a szerelmével vesztette el, akivel mai napig együtt van :D szóval igenis nagy esély van rá szerintem, a kérdésedre válaszolva :)
2012. júl. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
esélytelen törvényesen, ha csak nem mész el valahova keletre és feleségül nem veszel egy 10 éves kislányt sok sikert ;)
2012. júl. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Meg van az esélye.

Én pl. vallásos családban nőttem fel (katolikus), szóval úgy neveltek, hogy ne az utcasarkon áruljam magam már 14 évesen, szóval nem adtam magam. Viszont ugyanakkor nincs rajtam 6 tonna smink se, természetesség párti vagyok (ez nem pattanás hegyet és rusnyaságot jelent!)


Tehát az a tippem, hogy nem is vallás fanatikus, de valamennyire vallásos lányt keresel akkor igen nagy az esélye, hogy szűz lesz. De hidd el, az meg ajtót mutat, ha csak azért kell, hogy az elsője legyél.

2012. júl. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Szerintem elég nagy az esélye,hogy egy szűz lánnyal összegyere..vagy,ha nem is szűz,akkor mi van..?

Gondolom szerelemből akarsz lefeküdni..ne hidd,hogy bénázni fogsz,csak,mert neked ez lenne az első és kicikizne.

(Barátommal vesztettem el,és ha nem tudtam volna,hogy szűz,szerintem fel se tűnt volna..:) Egyik lényeg volt a szememben,hogy nagyon óvatos volt és figyelt rám! )

2012. júl. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!