Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A bnőm is szűz meg én is,...

A bnőm is szűz meg én is, hogy lesz ez 'akkor'?

Figyelt kérdés
Sok helyen látom, h baj ha az elsőnél az egyik fél még nem tapasztalt, szerintetek is így van? Mire kell figyeljek, ha azt akarom, h jó legyen mindkettőnknek elveszíteni a szüzességünk? am 16-ok vagyunk mindketten

2012. júl. 7. 17:01
 1/8 A kérdező kommentje:
*egyik fél SEM tapasztalt
2012. júl. 7. 17:02
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
2 szűz ember taszítja egymást, mint a mágnes. Úgy kell, hogy egyikőtöknek kefélni kell olyannal aki nem szűz és utána egymással és jó lesz.
2012. júl. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon óvatos és figyelmesnek kell lenned. Figyelj rá, kérdezd meg hogy mikor fáj, szóljon. Ha óvatos vagy akkor sok gond nem lesz. Jaa, és hosszú előjáték!!! (nyalás, simi, tapi, csókok midnenütt)


20/F

2012. júl. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

hülyevagy előzőXD


majd szereztek tapasztalatot együtt, meg majd belejöttök..

2012. júl. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Légy gyengéd!!!

Szeresd Őt, és figyelj a reakcióira. Ha fáj, akkor lassíts.

Simogasd, csókolgasd,és aztán egyikőtök sem lesz szűz.

2012. júl. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

szerintem egy kicsit fiatalok vagytok hozzá. no de se baj, ha szeretitek egymást. viszont nagyon oda kell figyelnetek egymásra. mivel ez lesz neked az első, nem fog sokáig tartani. ettől ne ijedj meg, mindenkinél így van, sőt még egy ideig így is lesz. az viszont jó ötlet lehet, ha először mindketten csak kézzel segítetek egymáson. ezzel a következő "éles" menet idejét is növelheted és a barátnőd is kellő képen benedvesedhet. figyeld az arcát, mert lehet nem akarja majd mondani, hogy fáj neki. ha egy kicsit is kellemetlenné válik, lassíts vagy hagyd is abba. nekem elsőre össze sem jött, abba is hagytuk.

sok sikert és szerelmet

28/L

2012. júl. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én és a bnőm is szüzek voltunk mindketten egy éve (én 17/f ő meg 15) és mégis jó volt;)
2012. júl. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mi az hogy baj hogy egyik sem tapasztalt? mi sem voltunk azok a barátommal mégis jó volt :) meg hát... ha így lenne, ahogy mondod, hogy ez baj, akkor szinte mindenki szűz maradna... 1x el kell veszíteni és kész, mindegy, hogy a SZERELMED szűz-e vagy sem :)
2012. júl. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!