Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Én egy 30-éves pasi vagyok és...

Én egy 30-éves pasi vagyok és még mindig szüz. Szeintetek mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
2012. júl. 7. 16:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem az ahogyan kinézel akkor a hozzáállásoddal van gond...
2012. júl. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ,hogy nem dugtál még
2012. júl. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Fizess, és megmondom a választ.
2012. júl. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
Lehet nem müködik a csodafurulyád.
2012. júl. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Morzsa válasza:
100%
Esetleg ha félénk vagy és nem mersz kezdeményezni,akkor ez is lehet az oka...tegyél fel egy képet magadról,mert a kinézet is számít!Aztán...a nőkhöz vonzódsz vagy a pasikhoz??Nyilván a legtöbb nő nem szereti,ha csak szexre akarják használni...lehet túl rámenős vagy,és ez taszító is lehet.Ha nem jársz szórakozni sehová,akkor senki sem fog hozzád becsengetni,hogy téged keres,és elakarja venni a szüzességed :)
2012. júl. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 AvernusTriad ***** válasza:
100%

Sok oka lehet: impotencia,aszexualitás, kolostori élet, gyávaság a másik nemmel szemben, és még sorolhatnám.

Ennyiből ki tudja?

2012. júl. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
én is hasonlóan vagyok mint te, kérdező, de engem nem érdekel. előbb-utóbb úgyis megtalálom az igazit. minek kell csak arra törekedni h elveszítsem?
2012. júl. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

16:21

egyetértek veled.

ha kisvárosban élsz, esetleg faluban, járj gyakrabban nagyvárosba, barátokkal szervezzetek kisebb összejöveteleket, ahová természetesen szingli lányokat is hívtok, sportolj, sétáltass kutyát, netes társkeresőt is feltalálták...

2012. júl. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg oka lehet. Szerinted mi az oka? Biztos van valami elképzelésed. :)
2012. júl. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

7. voltam, köszönöm 8. h nekem is adsz tanácsokat. Hát sajnos nekem nincsenek nagyon olyan barátaim (csak nagyon messze) akikkel összejárnék, szerveznénk vmit vagy ilyesmi. pl. konditeremben se nagyon vannak lányok.

az okáról tényleg kell h legyen vmi elképzelésed. én pl. kicsit zárkózott vagyok mindenkivel szemben, ez is belejátszik, ettől még természetesen szoktam próbálkozni csak nem olyan gyakran.

2012. júl. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!