Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha pasitok folyton azzal...

Ha pasitok folyton azzal nyaggat hogy mikor feküdtök már le vele, akkor lehet, hogy nem is szeret és csak a szexért kellenétek neki?

Figyelt kérdés

fél éve járunk a barátommal és az utóbbi 2 hónapban nem akar leszállni rólam . Folyton a szexxel nyaggat. Én még szűz vagyok és úgy érzem nem állok készen erre, ezt neki is elmondtam de ő nem érti hogy miért nem akarom :S

Plusz: nem akarom hogy könnyen megkaphatónak ítéljen meg!

Szerintetek ? Csak kihasználna?

Főleg, hogy az utóbbi időben ugye egyre inkább ezzel piszkál még jobban megijeszt és még inkább nem akarom ezt az egészet....Mit csináljak ?

20/L



2012. máj. 28. 22:17
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Kort is írnátok!

Köszi :)

2012. máj. 28. 22:18
 2/15 anonim ***** válasza:
81%

Fél év után nem csoda ha végre le szeretne veled feküdni. Nem szeret és a szexért kellenél?? Anyukám! Ha így lenne egy hét után otthagyott volna.

Fél év után már nem a könnyen megkapható nőt látná benned:D. De további fél év után a frigid p*csát, az biztos.

Mit csinálj? Engedj neki valamit. Petting volt már?

20L

2012. máj. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
lehet hogy csak a szexre kellesz neki de lehet hogy szeretne ő lenni az a különleges valaki akinek hagyod magad
2012. máj. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
38%
Ha nem érzed magad késznek rá ne tedd! Ha nem érti meg nem becsül meg igazán.. ha valaki igazán szeret valakit akkor szerintem ezt megérti.. és semmi kép se feküdj le vele ha te nem akarod! 24/L
2012. máj. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
97%

mondd meg neki kerekperec, hogy neked még nincs hozzá kedved (viszont erősítsd benne, hogy nem miatta, meg ő nem csinál semmit rosszul [feltéve ha így van]). ha szeret meg fogja érteni, de szerintem már ne várasd sokat, a szex egy egészséges kapcsolat szerves része kell legyen, elkerülni nem tudod semmiképp:)

18/f

2012. máj. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%

Mond meg neki, hogy még nem álsz rá készen, és ha valóban szeret akkor megért és tud rád várni :)

17/L

2012. máj. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

köszi :)

egyébként még nem volt semmi...mert egyszerűen nem tudom rávenni magam. túlságosan zavarban vagyok :S

2012. máj. 28. 22:25
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes módon nekem még egy kapcsolatom sem volt, ahol nekem szegezték volna a kérdést, hogy "mikor fekszel már le velem?!" Szerintem maga a kérdés is fura....
2012. máj. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
97%

Jaj! Hagyjátok már ezt a ha valóban szeret meg tud várni ökörséget. Egy egészséges férfinak- és nőnek is- szüksége van az intimitásra és a testiségre. Ez az érzelmi zsarolás undorító!! Ha szeretsz, ezt meg azt teszed.. :S Hánynom kell ettől. Szerencsétlen már jó ideje veled van, bebizonyította, hogy kellesz neki- szíve joga kimondani ha mást is szeretne nem csak egy kézfogást. Egy kapcsolatban nem csak az egyik fél igényeinek kell eleget tenni.

20L

2012. máj. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a párod is huszonéves, tök egészséges és normális, hogy fél év után vannak igényei. Neked is egyre terhesebb lesz ragaszkodni a szüzességedhez.
2012. máj. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!