Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csajok, igaz az hogy szűz...

Csajok, igaz az hogy szűz pasival nem feküdtök le?

Figyelt kérdés

A minap beszélgettem egy csaj ismerősömmel, és megkaptam azt hogy a csajok nem kezdenek szűz pasikkal. Ez így tökre lelombozott, 21 vagyok és már nagyon szeretném elveszteni, persze rendes keretek között.

Kicsit én is azt érzem hogy 20+on már a csajoknak van egy kialakult elképzelésük a szexről és nincs kedvük olyannal lefeküdni aki még csak tanulgatná.


2011. aug. 25. 13:12
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha a csajok nem feküdnének le szűz pasikkal, minden pasi szűz lenne, te hülye :D
2011. aug. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

De ha nem csak dugni akarsz, hanem együtt lenni vkivel akit szeretsz is sztem azt a valakit tök nem fogja érdekelni, h kezdő vagy-e v sem.

(1. vtam)

2011. aug. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Már mint nem szűz csajok, és 20 felett.
2011. aug. 25. 13:15
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
bakker ez hülyeség. Ha nem feküdne le valaki egy szűz pasival akkor szűz is maradna, akkor pedig egyik csajjal sem jönnének össze, ergo az összes csaj is szűz lenne, akkor nem lenne szex, szóval rég kihalt volna az emberiség még a legelső emberpár idejében...
2011. aug. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is hülyeség.
2011. aug. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én még 20 alatt vagyok, pontosabban pár nap múlva töltöm a 119-et, de mostani párom szűz volt amikor összejöttünk és egyáltalán nem zavart. Attól még, hogy egy pasi szűz, nem biztos, hogy nem is tudja, hogy mit kell csinálnia. Ja és párom már rég elmúlt 20, csak eddig nem talált olyan lányt akivel érdemes lett volna. Szóval szerintem egy lánynak ez inkább " büszkeség" lehetne, minthogy kiakadjon miatta.

2011. aug. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedj meg egy normális csajjal, aki tényleg szeret, és te is őt, ne sietsd el a dolgokat, és ha normális csaj (függetlenül attól, hogy szűz vagy sem..) rohadtul le fogja szarni hány nővel voltál (vagy nem oltál) elötte..


Hasonlat, te csak szűz csajokkal kezdenél ki? 20+ on..

2011. aug. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Én csomó olyan csajt tudok akik egy istván királyos hologramos papírért bárkivel lefexenek...
2011. aug. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz. Van aki szereti a kihívásokat. Én már csak tudom! :-D


Egyébként van aki az első alkalommal is tök ügyes, és van aki milliomodjára is tehetségtelen. Nem jelent semmit.


Amúgy aki ilyen kijelentéseket tesz mint az ismerősöd, azt én egy kicsit beképzeltnek tartom. Az ilyen típusú lányok valóban nem kezdenek szűz pasikkal.


Ne mond meg, hogy szűz vagy, jól pakold meg, hogy beszélni ne tudjon, aztán valljál színt.


:-DDDDDD

2011. aug. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
9%

Szal nem azért de nem jobban jársz egy qrvával?



A legtöbb tök szép, és egyébként meg oda se mernél menni hozzá, vagy elhajtana a gyászba plusz ha elviszed 2x moziba ugyanott vagy mintha egy tizesért megdöngetted volna.

2011. aug. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!