Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csajok, igaz az hogy szűz...

Csajok, igaz az hogy szűz pasival nem feküdtök le?

Figyelt kérdés

A minap beszélgettem egy csaj ismerősömmel, és megkaptam azt hogy a csajok nem kezdenek szűz pasikkal. Ez így tökre lelombozott, 21 vagyok és már nagyon szeretném elveszteni, persze rendes keretek között.

Kicsit én is azt érzem hogy 20+on már a csajoknak van egy kialakult elképzelésük a szexről és nincs kedvük olyannal lefeküdni aki még csak tanulgatná.


2011. aug. 25. 13:12
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Mellesleg mindenki azt kapja amit akar, és senki sincs becsapva utána.


Lehet nem is fog tetszeni, és a végén rájössz, hogy inkábba fiúkat szereted :D

2011. aug. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
0%
Azért van így, mert aki 20-on túl szűz, az valszeg azért az, mert csúnya, és ezért továbbra se hajlandó lefeküdni vele egy lány se.
2011. aug. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Mondj nekem egy csajt, aki így a semmiből megmondja, hogy Te szűz vagy. Egy srácnak nem kötelező az első alkalommal bénázni, csak figyelned kell a barátnődre.
2011. aug. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

jajj te...én nem vagyok szűz, mégis azt akarom, hogy egy szűz pasival legyek....

ez pont olyan, hogy a szűz lányokért oda vannak a fiúk....én a barátnőimmel meg a szűz fiúkért :D

2011. aug. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Engem is igazán megtalálhatna egy ilyen szűzkedvelő csaj. :D

23/F

2011. aug. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim válasza:
Ez hülyeség! Volt párom is szűz volt és teljesen belezúgtam és annak ellenére, hogy én már tapasztaltabb voltam nem zavart, hogy nem voltak sexuális dolgaink, mert szerettem vagyis elfogadtam és tiszteletben tartottam. Én nem nyitottam felé semmi ilyet, mert nem akartam, hogy kellemetlenül érezze magát ő is utána én is. Szerintem általánosságban ez azért van (h nem kezdenek ki szűz pasikkal), mert egy idő után igénylik a testük és nem tudnak uralkodni magukon a csajok. (és persze ez abből adódik h nem szerette igazán) Persze egy idő után igényli a tapasztaltabb partner, de szerintem az idő alatt, már meg is érik bennetek a dolog, hogy neki lássatok. 17/L
2011. aug. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Szerintem ez baromság. A k*rvák sem kivételeznek. A lényeg, hogy f*sz legyen.
2011. aug. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:
a barátom szűz volt mikor lefeküdtem vele, én nem, és jó volt... nagyon jó.. szóval nem értem mi a gond
2011. aug. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
19:19 és 22:38: nektek mennyi partneretek volt elötte? hanyadik alkalommal volt jó (élvezetes) a szűz sráccal? kezdenétek megint tapasztalatlannal?
2011. aug. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
20 eves vagyok es szuz. En is vagyom ra nagyon, de mivel baratot sem talalok magamnak most ha fejre allok sem szabadulok meg tolle. Egyebkent meg ha engem nagyon szeretne es szuz lenne en lefekudnek vele. Inkabb mint egy olyannal aki tapasztalt es utanna otthagyna.:)
2011. aug. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!