Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csajok, igaz az hogy szűz...

Csajok, igaz az hogy szűz pasival nem feküdtök le?

Figyelt kérdés

A minap beszélgettem egy csaj ismerősömmel, és megkaptam azt hogy a csajok nem kezdenek szűz pasikkal. Ez így tökre lelombozott, 21 vagyok és már nagyon szeretném elveszteni, persze rendes keretek között.

Kicsit én is azt érzem hogy 20+on már a csajoknak van egy kialakult elképzelésük a szexről és nincs kedvük olyannal lefeküdni aki még csak tanulgatná.


2011. aug. 25. 13:12
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Igy 20 evesen kezd gondot jelenteni. Es nekem nagyon ciki is mar. Es szol mindenki amit szol, hogy a fiuk, hogy szeretik a szuz lanyokat stb. En eddig egyel sem talalkoztam aki ezert megtapsolt volna. Viszont olyan sok volt, aki amikor ezt meghallota lelepett. Ugyhogy ... ahoz ,hogy az eletet elvezni tudjuk ezen tul kellene esni. Csak a kerdes az, hogy hogyan? Kivel? es Mikor? ..
2011. aug. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Előző, én nem azért lépnék le, mert szűz vagy, hanem mert nem tudsz írni. Lehet h igazából ők is.
2011. aug. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Egy szűz nőnek könnyű a dolga, elég, ha csak széttárja magát. Egy szűz férfi gyúrja ki magát feltétlenül, mert csak akkor veszik emberszámba.
2011. aug. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Egy szűz pasival csak ha szeretik feküdnek le csajjal meg csak mert csaj..gondoltam már én is írok ilyen anti feminista dumát :D
2011. aug. 26. 19:08
 25/29 anonim ***** válasza:
Akkor elárulok még valamit. Egy szűz pasit senki nem szeret! Kilométerekről kiszúrják, még csak leplezni is felesleges.
2011. aug. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Az embert magát nem, csak a pénzét szerethetik, ha dúsgazdag. Pénzzel majdnem mindent meg lehet venni, szóval.
2011. aug. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
22:38as vagyok, nekem minden alkalom élvezetes volt, előtte 2 partnerem volt
2011. aug. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

"EGY SZŰZ PASIT SENKI NEM SZERET"

Miért beszélsz mindneki nevében?

Számomra nem lenne akadály.

23/L

2011. aug. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
A mai nőknek már olyan igényeik vannak szexuális téren, hogy nem nagyon foglalkoznak szüzekkel.
2011. aug. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!