Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk Nektek mindegy hogy melyik lánnyal feküdtök le?

Figyelt kérdés
2009. márc. 9. 10:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis:)

Csak amelyik tetszik, és méltónak találom rá:D

23/F

2009. márc. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Van egy olyan mondás, hogy "Nincs az a nő, akit egy férfi nem dugna meg. Legfeljebb nem mindet vallaná be."

A valóságban azért tényleg nem mindegy. A "lyuk-lyuk, csak a keret más" szöveggel sem értek egyet.

2009. márc. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem mindegy, én csak azzal a nővel akit szeretek.
2009. márc. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%

Azért nem mindegy, de egy szexre a nők majd felét bevállalnám.

De van egy mondás: 3 féle nő van.

1: akit megdugnál.

2: akivel járnál.

3: akitől a gyermekeidet szeretnéd.

2009. márc. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
És csókolóznátok akármelyik lánnyal?
2009. márc. 9. 12:00
 6/16 anonim ***** válasza:
Ez olyan buta kérdés, miért lennének mások, mint a nők? Persze, a legtöbb nő a szexhez érzelmet is társít, de ugyanilyen arányban vannak normális férfiak is. De akiknek tök mindegy, hogy van-e érzelem, azoknak a külső fontos, gondolom nem mindegy, hogy egy ápolatlan, pattanásos, ragacsos hajú nőt, vagy egy szép, parfümös illatú nőt dugnak... Ugyanígy a csókkal. Szerintem egyértelmű.
2009. márc. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%

11:46-os

Van egy pasi akit ismerek van a gyermekei anyja Ő az élettárs

van a barátnő akivel nyaralni jár szerelem stb. ez lehettem volna én de nem kértem belőle

és vannak nők akiket csak megdug

2009. márc. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát én eddig a férfi ismeroseimen úgy vettem észre, hogy nekik mindegy. Ha valamelyik csaj rájuk mászna, meg se próbálnák ellenezni és ez nagyon szomorú tény.

Én lány létemre csak azzal az emberrel tudok szexuális kapcsolatba lépni, aki szimpatikus és birom, szóval nem feltétel a szerelem.

2009. márc. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
természetesen nem..:P
2009. márc. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2009. márc. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!