Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha valamelyik pasi sokidősen...

Ha valamelyik pasi sokidősen is szűz, jobb a azt hazudja már nem az? Ezzel megelőzve minden cikis dolgot.

Figyelt kérdés

A csajok nagyon jól álcázzák magukat, hogy náluk nem szégyen a szüzesség. Ilyenkor kedvesre váltanak, elhúzva a kliens előtt a mézesmadzagot hogy nyugodtan elmondhatja mert ez nem szégyen hanem dicsőség. Na és ezen a ponton elmondja a férfi hogy még az, mivel látja azt látja hogy a nő előtt nincs szégyellnivalója, és a csaj egy ideig még mindig kedvesen pozitívan értékeli mindezt. AZTÁN! Hirtelen átvált bunkóra és mindenféle szánalmasnak lehordja a férfit és ezzel vége a dalnak és az adott lánynál nem kerül sor a szexre férfi szüzesség miatt. Nos és ezen tapasztalatok alapján úgy látom, nem szabad nőnek mondani hogy szűz vagyok, akármilyen kedves, intelligens és megértő.


Ez az én személyes tapasztalatom. Ez a kérdés női oldalról olyan mint a trójai faló.


Elnézést ha esetleg zavaros a kommentem!


2012. jún. 24. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy így jártál. Valószínűleg téged nem szerettek. Keres legközelebb egy olyan lányt amelyik szeret is.


Nekem meg az a tapasztalatom, hogy csak az alacsony szexuális kulturáltsággal rendelkező lányok tartják hátránynak ha a pasi tapasztalatlan. Részemről nem akadály, mert én tudom, hogy nekem mi a jó és a barátomnak is meg tudom mutatni el tudom mondani. Így csak idő kérdése, hogy ő is jó legyen. Márpedig a szex egy olyan dolog amire nem kell külön felszólítani titeket, hogy gyakoroljatok. :)


A barátom 21 éves volt és szűz. Én sokra értékeltem, hogy nem hazudozott. És a szexuális életünkben sem okozott fenn akadást.


22/L

2012. jún. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Diavolino44 ***** válasza:
Egy fiúnál sose derül ki,hogy szűz vagy sem. Mond azt, hogy kevés szexuális tapasztalatod van az is régen.
2012. jún. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ki van próbálva ez is, a nők itt is lefelé kerekítettek.
2012. jún. 24. 14:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem is próbáltad kezdeményezni a dolgot?
2012. jún. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sokszor próbáltam és ez alapján jött létre a zöld mezőben olvasható kommentem.
2012. jún. 24. 16:25
 6/8 anonim ***** válasza:
első válaszoló, hány partnered volt a szűz barátod elött és mennyi idő után tudott jól kielégíteni?
2012. jún. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Ombre, szerintem itt más gondok vannak. Nem hiszem el, hogy folyamatosan jönnek a lányok, s csak azért, mert szűz vagy lekoptatnak. Itt nekem bűzlik valami.

Az első partneremen kívül aki szintén szűz volt, egyik lánynál sem terelődött erre a téma. Egy kedves megértő, intelligens lánynál a szex téma nem kerül szóba. Vagy ha szex közelében jár a kapcsolat akkor meg kamuzol. Az, hogy az elején bénázol egy kicsit ez van. Kijöttél a rutinból.

2012. jún. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Próbálkozz idősebb nőknél is, azok szeretik ha van mit tanítani a friss húsnak.
2012. jún. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!