Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk, mit vârtok el egy szűz...

Fiúk, mit vârtok el egy szűz lánytòl első szexnél ha a fiú már nem szűz?

Figyelt kérdés
2012. jún. 27. 17:26
 1/6 Advocatus Diaboli ***** válasza:
100%

Hadd vezesselek, és "hadd tegyem a dolgom".

Kövi alkalmakkor, már te is több dolgot fogsz csnálin, miután megtapasztaltad, hogy mi a helyzet és mi hogyan működik:P

2012. jún. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor nincs nagy elvárás, esetleg annyi, hogy ne legyen ideges. A fiú dolga, hogy minél kellemesebben boldoggá tegye a lányt, hisz a lánynak ez az első alkalom. :D Ha van elvárás, az, hogy a lány mondja, mi a jó neki. :) És jelezzen, ha valami nem tetszik. Nyugodtan legyen aktív, élje ki a vágyait, ha élvezi karmoljon, ne szégyenlősködjön! Ne megfelelni akarjon, mert az olyan mesterkélt, hanem legyen spontán, mégse fogja vissza magát, engem bnőm szétkarmolt-harapott annyira élvezte, és kiabált, hogy még-még!!! Első alkalomkor, én pedig nagyon figyeltem rá. Előtte sokat kényeztettem, utána kezdtünk neki. Egy szóval: TERMÉSZETESSÉG!!! :D:P
2012. jún. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a vàlaszokat!

De mi van akkor ha a pasi is szűz

2012. jún. 27. 17:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem lesz valószínűleg nagy élmény, de jó esetben már tudni fogja hogy hova tegye be, de esélyes hogy neked fájni fog a dolog. Egy nem szűz pasival nem fájna, mert ő már tapasztalt annyira hogy ne csak saját magára figyeljen közben.
2012. jún. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagy élmény tud lenni két szűznek is. :) Felfedezitek egymás testét, kényeztetitek egymást. :D Szintén a spontaneitás a lényeg. Ha nem megy azonnal, akkor nevettek egyet, aranyosnak látjátok a másikat, ezek a kis próbálkozások jó hozzáállással kellemes élményt tudnak nyújtani. :)
2012. jún. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Akkor nem lesz valószínűleg nagy élmény, de jó esetben már tudni fogja hogy hova tegye be, de esélyes hogy neked fájni fog a dolog. Egy nem szűz pasival nem fájna, mert ő már tapasztalt annyira hogy ne csak saját magára figyeljen közben."


Ez nem igaz, ne ijedj meg. :) A fiú hozzáállása a lényeg, abszolút nem biztos, hogy fájni fog neked (sőt, annyi eséllyel neki is fájhat).

Ha elkapkodja, ő is megsérülhet, nem érdeke. Én speciál épp olyat hallottam, hogy a szűz srác kapkodott, és mellément, majdnem eltört neki.

Rossz hozzáállással mindkettőnek veszélyes, jóval pedig ÉLMÉNY akkor is, ha mindketten szüzek. :D

2012. jún. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!