Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szűz fiúk, hogy történt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz fiúk, hogy történt az első csókotok?

Figyelt kérdés

gondolom ilyenek is vagyunk jó páran, velem együtt.


szóval én voltam egy diszkóban, kiszúrtam egy csajt rögtön, és ő is engem. sokáig kerülgettük egymást, majd végül odajött, felkért táncolni XD, és megcsókolt. Akkor markolásztam először segget, meg mindent, de láttam rajta hogy meg fog csókolni ha én nem teszem. Meg a mozdulataiból is látszott. Pedig nem tanultam sehol milyen jelek utalnak a csókra, de utána rákerestem neten, és... :D Gondolom nem lehettem annyira rossz, mert aznap este többször megcsókolt. Én nagyon élveztem és 5mp után milyest összeért a szánk, már sikerült felvennem a ritmust. :) Azóta nem láttam, pedig kurv.szép volt. :(


2011. szept. 18. 16:18
 1/10 valaki a tömegből ***** válasza:
ŐŐŐŐŐ.... sehogy nem történt, nem smároltam még lánnyal :D Azért ezzel nem kellene így dicskednem 17 évesen elég szégyen. :(
2011. szept. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"Azóta nem láttam, pedig kurv.szép volt. :("


Több mint való nem is fogod, mivel az volt, és lehet a haverjaid fizettek be egy körre. ;)

2011. szept. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

félénk voltam ezért beb*sztam mint atom, megláttam a legjobb csajt a suliba aki még idősebb is volt nálam 4 évvel (én volt 9.es ő 12.es), oda mentem hozzá és ráordítottam k*rva hangosan hogy HI BABY DO YOU WANT TO SUCK ME? a csaj rám nézett adott egy pofont én meg le smároltam, ott volt a csaj haverja is aki meg beverte az orrom, na akkor józanultam ki, elkattantam és eltörtem a gyerek kezét + a csaj ahogy le akart szedni róla véletlenül ahogy leakartam magamról lökni könyökkel orba vágtam így eltörte az orrát :D

esemény dús 1. csók volt, de MEGÉRTE :D:D:D

2011. szept. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

utolsó: erre nem feltétlenül lennék büszke.

Amúgy érdekes... nekem is részegen sikerült összehozni az elsőt... hosszú story főleg ami utána lett

2011. szept. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ez most kérdés vagy inkább dicsekvés akar lenni?


18:53 elég nagy kamunak tűnik

2011. szept. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

16:47


egyedul voltam es nem voltam reszeg. :) a csaj sem, legalabbis nem ereztem rajta, ahogy a szajaban sem. Tudom egyebkent hogy hivjak, hisz sokat beszelgettunk akkor, es anno irtam is neki, de nem akar kapcsolatot. Vagy probara akart tenni, vagy nem tudom, de nem ribanc, van par kozos ismerosunk, onnan tudom.


johetnek amugy valaszok emberek, senkivel nem tortent ilyen?

2011. szept. 18. 20:47
 7/10 anonim ***** válasza:

19:40

lehet hogy annak tűnik de nem az :D nagyon megmaradt bennem az élmény, de még folytatásnak annyit, hogy én jártam rosszabbul, ugyanis én megvédtem magam mikor rám támadt a gyerek még is engem dobtak ki a biztonsági őrök a szórakozóhelyről -.-

2011. szept. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
utolso, nemtom de nalunk anno a suli nem szorakozohely volt, plane nem biztonsagi orokkel XD sztem kicsit lebuktal :D
2011. szept. 18. 22:46
 9/10 anonim ***** válasza:

előzővoltam

a suliban lévő csaj is ott volt a szórakozóhelyen, ez nem suli buli volt, ez máshol történt

2011. szept. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
18 évesen 3. randin 1 csajjal :) jártunk 1-2 hónapig azt ott hagyott a pic sába azóta sincs semmi (4 hónapja)
2013. máj. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!