Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Én örökké szűz maradok?

Én örökké szűz maradok?

Figyelt kérdés
Egy fafejű barom vagyok :(

2012. júl. 7. 22:19
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Mit siránkozol itt?!


Tegyél érte.

Nincs olyan, hogy senkivel se tudj összejönni.

Én is az vagyok még, csak én lesz@rom!

Én nem görcsölök ennyire rá erre a "szűz témára". Majd eljön mindennek az ideje, aztán kész.

(Jó én nem teszek ellene semmit - de nem is itt rinyálok - mert majd eljön az ideje, ha akar...)


Szintén 19f.

2012. júl. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Minden a fejben dől el. Ha a fejedben úgy dőlt el, az maradsz, az is fogsz maradni. Ha HISZEL abban, hogy nem, akkor nem lesz úgy.

A helyedben prostihoz mennék. Amiket egyeseknek írnak ide, az hülyeség. Nem jön el mindenkinek az ideje. Van, akinek soha. Ismerek 40 éves szüzeket meg nyugdíjasokat is. Ráadásul sokan halnak meg szüzen.

A másik baromság: pinäért küzdeni...ugyan. Nem kell azért küzdeni. Nem is érdemes. Az túl laza dolog a küzdelemhez. Nem kell érte küzdeni. Inkább teremts olyan helyzetet, hogy a pinä küzdjön érted. Attól helyre áll az egod a nőzésben.

2012. júl. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
az is a baj hogy nem merek nyitni ha beleszerelmesedek valakibe mert látja rajtam, és ez zavar aki iránt meg semmit nem érzek, azzal el tudok beszélgetni de igaza van itt az egyik válaszolónak lesz*rom én is hogy szűz vagyok ennyi!! ha eljön az én időm eljön, ha nem nem alkoholista leszek és kész.
2012. júl. 8. 14:27
 34/36 A kérdező kommentje:
akkor legalább elszállnak a gondok egy darabig.
2012. júl. 8. 14:28
 35/36 Solarian ***** válasza:
Kabócák, bodobácsok... Nyugalom már. Amúgy a gin-es tanács tetszik, megszívlelendő. Elárulok egy nagy titkot: mindenki nehezebben beszél azzal aki bejön. Félszhogy hülyeséget mondasz. Míg azzal akivel semmi extra terved nincs, pont leszarod, hogy hülyének néz-e. Csak nygalom, aztán előre.
2012. júl. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

A pincersrac hatalmas figura...:))))

Es igazsaga vagyon, en is ilyen voltam amugy, mindig az kellett, amit nem kaphattam meg. :)

Kerdezo kommentjeben olvastam, hogy nincs eselye a szep lanyoknal. Lehet, hogy ez a baj? Tul magasra teszi a mercet? Lehet, hogy kevesbe szep, inkabb "atlagos" lanyoknal kene probalkozni... Nagyon sok lanynak nem szamit a penz, auto stb, de onbizalom kell!!! A csajok nem szeretik a picsogo pasikat! Fel a fejjel, ha nem gorcsolsz ra, konnyebb lesz!

2012. júl. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!