Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Én örökké szűz maradok?

Én örökké szűz maradok?

Figyelt kérdés
Egy fafejű barom vagyok :(

2012. júl. 7. 22:19
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
0%
Nehogy már kuzdeni keljen egy pináért,toketlenek.
2012. júl. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
én nem akarok k*rvához menni...
2012. júl. 7. 22:58
 23/36 anonim válasza:

tegnap 22:57


Nyílván ezt te nem értheted, mert jóképű, magas esetleg még izmos, pénzes is vagy. Szerinted, de most őszintén egy nagyon alacsony, vékony és még nagy orrú, tehát fejre sem valmi nagy szám srácnak lenne esélyem szép lányoknál. Hát nem gondoltam, hogy ez lesz a válasz, a lányok is inkább elfutnak, a kérdező nem tudom hogy nézhet ki, de tuti nem egy szép fiú, mert akkor már szétszedték volna a lányok. Nekem van egy haverom, elég kimennie a boltba és máris leszólítja egy lány, elkéri a számát. Ez nem vicc, komoly!

2012. júl. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim válasza:
Ja és ez a srác kondizik, izmos széles vállú. Arcra férfias, pedig csak 15 éves!
2012. júl. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 Solarian ***** válasza:
Ne félj kérdező, az élet nem csak téged hajigál meg szarral. Mindenkinek megvan a maga baja, nekem is. Ha privátba akarsz beszélni róla, hogy mit csesztél el, vagy csak egy kis támasz kell írj nyugodtan.
2012. júl. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

Alacsony vagyok,átlagos kinézetu,nem jóképu,nem gyúrok,átlagos testalkatú,azért van egy kis pocak.Nem vagyok egy matyóhímzés,de meg kell hagyni,a seggem az elso osztályú.

Nem vagyok pénzes,pincér fizetésbol,meg néha fusi munkákból élek.Nem hajszolom a pénz csak azért,hogy rázhassam a ronygot.L.szarom mások véleményét.


Imádom a puncit,vagyis puncikat.És ok sem szoktak visszautasítani.

És tudom,hogy,amit akarok,úgyis megkapom.

A csajozáshoz nem kell mindig pénz,justin bíbor arc,meg kockahas.A kulcs az magabiztosság és a határozottság.Érezzék,hogy te vagy a férfi,és ne lehessen elbizonytalanítani.

Fontos még az eros szexuális kisugárzás,mert azt messzirol megérzik a nok.És azt is tudják,hogy elérhetetlen vagyok számukra.A testemet megkaphatják,de a szivemet nem fogják.Ez most elég szentimentálisan hangzott.A csajokat idegesíti,ha egy pasinál nem tudják elérni,hogy beléjuk zúgjon,konyorogjon nekik,nem tudják manipulálni.

Izgatja oket egy olyan pasi,akit nem ok irányítanaknem tudnak elore kiszámítani,mert ebben látják a férfiasságot,nem az olyan szerencsétlenekben,akikbol papucsot tudnak csinálni.És ahhoz,hogy ezt elérjék,mindent bevetnek.Az elérhetelenség,és kiismerehetetlenség gerjeszti be oket.


Sose konyorogj egy nonek a punciért.Inkább érd el,hogy o konyorogjon a farkadért.


Az a bajod,hogy túl gátlásos vagy.Ne gorcsolj már ennyire minden sz.rságon.


Neked inkább a kisebbségi komlexusaidat kellene megszuntetni,nem a kulsodet megváltozatani.

2012. júl. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

Ha nem siratnátok itt állandóan az elc.eszett életeteket,akkor talán konnyebben boldogulnátok.

Más is megy keresztul nehéz dolgokon,másnak is vannak gondjai,mégsem áll le siránkozni.Az életeben nem ácsorogni kell és hátranézni,hanem elore menni.

Ha citrommal kínál meg az élet,kérj hozzá gint.

Ha kihúznátok a fejeteket a seggetekbol,akkor talán észrevennétek a lehetoségeket.

2012. júl. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Azért csak kíváncsi vagyok,hogy mégis mitol olyan szar a ti életetek,hogy itt sírtok mindig.
2012. júl. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
hát ez az hogy nem vagyok csúnya sőt ha uncsitesóméknál elmegyek vagy valami rokonhoz mindig mondják hogy de jól nézel ki az itt a baj hogy nem járok el sehová. az meg hogy mitől olyan sz*r az életem azt ne akard tudni a gyermekkorom sok mindenben befolyásol sajnos:(
2012. júl. 8. 09:39
 30/36 A kérdező kommentje:
ja, és szegény fiúnak sem vagyok mondható mert megvan mindenem. egyébként meg sosem voltam pénzéhes és kerültem is az olyan lányokat akik csak a pénzre mennek. nekem inkább egy szegényebb lány kellene mert azoknak általában még vannak érzéseik.
2012. júl. 8. 09:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!