Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Anyukámnak hogy mondhatnám...

Anyukámnak hogy mondhatnám meg h leszeretnék feküdni a barátommal 16 éves vagyok. Elmegyünk kirándulni július végén több napra és akkor szeretnék :$ hogy mondhatnám meg neki?

Figyelt kérdés
köszi a válaszotokat előre is :)

2012. júl. 6. 21:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
minek kéne elmondani? ők se jelentik be neked ha aznap este dugni fognak...szerintem ezt a szex témát hanyagold, nem vagy rá érett.
2012. júl. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
miért is kéne neki elmondani? még infarktust kapna..
2012. júl. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
52%
Én sem értem minek kéne ezt bejelenteni.
2012. júl. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
szerintem se kell nekik elmondani, védekezzetek :) de amúgy ez legalább jó jel ha valami nem sikerülne jól vagy valamit nemtudsz anyukádtól mersz kérni segítséget remélem. amúgy ha annyira akarod, és meg is engednék, akkor mondd.de sztem felesleges :D
2012. júl. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Te jó ég, mik ezek a tanácsok?! Én nagyon nagyon örültem volna, ha megbeszélhettem volna anyummal annak idején. Szerintem ez annyira jó, hogy ilyen kapcsolatod van vele. Nézd, a legjobb, ha leülsz vele, kezetekbe vesztek egy-egy bögre kakaót és elmondod neki, hogy már x ideje együtt vagy a pároddal, nagyon szeretitek egymást, tudod, hogy megbízhatsz benne, és szeretnéd ha megtörténne. A lényeg, hogy ne veszekedj vele, hanem érvelj.
2012. júl. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ohh köszi a válaszokat.. :) hát valahogy megszeretném mondai neki jó kapcsolatom van az anyukámmal és így lelki ismeretfurdalásom lenne
2012. júl. 6. 21:21
 7/12 anonim ***** válasza:
megtörténne :D annyiran em nagy ügy utána ugyis rákapsz majd
2012. júl. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Szerintem majd utána mondd el neki, kérdezd meg, hogy itt alhat-e a barátod, vagy ha te mehetnél-e hozzá aludni, ebből tudni fogja, hogy mi van. De már úgyis sejti ő azt, hogy meg fog történni, hiszen azt gondolom tudja, hogy több napra mentek kirándulni. Szóval ha magától még nem hozta fel a tabletta vagy óvszer témát a kirándulás kapcsán, akkor annyira nem érdekli őt a dolog.
2012. júl. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
srry elolvastam, kb ugyanolyan vagy csak nőbe, és ujjazod magad...
2012. júl. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem minden anyuka sejti ezt. Viszont élvezni fogod!
2012. júl. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!