Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy mondjam el anyunak, vagy...

Hogy mondjam el anyunak, vagy hogy közöljem vele hogy én már leszeretnék feküdni a barátommal?

Figyelt kérdés
Nem akarom őt becsapni azzal, h nem mondom el neki, csak fogalmam nincs h-h kezdjek ebbe bele.. A másik meg az h én érezni fogom amikor átszakad a szűzhártya vagy a fiú érezni fogja?
2009. jan. 6. 15:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Nem csapod be őt azzal ha nem mondod el. Ez a te dolgod, a te életed. Légy felelős és védekezzetek megfelelően.


A szűzhártya átszakadását fogod érezni és valószínűleg a fiú is. Picit kellemetlen, de nem vészes.

2009. jan. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Anyádnak szerintem akkor mond el ha megvolt.Persze ha kérdéseid vannak felé nem árt időben szólni neki.Az hogy mit fogsz érezni egyéntől függ de erre már annyi kérdés volt hogy csak na.
2009. jan. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Én nem mondtam el anyámnak anno, mert azon a véleményen vagyok, hogy az én dolgom, nem sok köze van hozzá. De ha ti olyanok vagytok, hogy mindent megbeszéltek egymással, akkor üljetek le az asztalhoz, és mondd el egyszerűen, hogy anyu, meg akarok veled beszélni valamit. úgy érzem, hogy elég régóta együtt vagyok xy-nal, és szeretném, ha komolyabbra fordulna a kapcsolatom vele, úgy érzem, hogy eljött az ideje annak, hogy lefeküdjek vele...stb. Én egyébként nem éreztem semmit, első szeretkezésnél, nem fájt.
2009. jan. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Hacsak nem fog az esküvőd előtt elrángatni nődokihoz, hogy szűz e vagy, felelősen védekeztek (a nemi betegségeken át a nem kívánt terhességig mindenre figyelve) akkor anyudnak nem kell róla tudni, ha nem akarod igazán elmondani neki.

Persze ha naponta az a téma, hogy az e vagy, akkor el kell mondanom neki. A te tested, és a te életed.


Ha "mindennel" tisztában vagy, akkor a beszélgetés során rájön, felelősen döntesz, és nagy az esélye, hogy nem lesz a jöv hónapban a terhesség kérdéskörben kérdésed...

"szeretjük egymást, úgy érzem érett vagyok rá testileg lelkileg, és nem fogom leállítani, ha esetleg történne valami"...


Testi adottság kérdése, hogy érzed e majd az átszakadást, lehet igen lehet nem... Amúgy sokan túl misztifikálják ezt a szüzesség elvesztése dolgot. Minden kezdet nehéz, ha ismered a tested bizonyos reakcióit, akkor is meg kell tanulnod lazítani, hiszen nem csak egy két ujjacska lesz... és persze a testednek is meg kell szokni, hogy egy pénisz behatol...

2009. jan. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én megbeszéltem anyummal h már 2 éve együtt vagyunk és belátta hogy persze szerinte is kész voltunk rá.Elmentem nődokihoz bogyó aztán ennyi.Nem kell utána mondani hogy megvolt ilyenek.Bár az enyém tudja.xDSzóval szerintem csak mond meg hogy orvoshoz szeretnél menni bogyóért.( Ha azzal akarsz védekezni) Ha nem akkor simán ahogy leírtad.
2009. jan. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ne hallgass a többiekre, mindenképpen mondd el neki! Ha már felmerült benned, hogy el szeretnéd mondani, az dicséretes, vidd is végig! Ha anyuka lennék, én biztos örülnék, ha a gyerekem ennyire megbízna bennem, gondolom te is...

Hogy hogy mondod el, az stílusfüggő. Kezdheted azzal, hogy megkérdezed, ő mikor vesztette el, stb, aztán csak szóba kerültök ti is... Nyithatsz komolyan, hogy beszélnünk kell, stb. Vagy elkezdhetsz lelkendezni is, hogy olyan boldog vagy mostanában, meg annyira szereted a párod, és beszélsz kicsit a kapcsolatotokról, meg arról is.

De mindenesetre készülj fel arra a lehetőségre, hogy szomorú lesz, vagy nem fogja támogatni a dolgot. Akkor erősnek kell lenned, és megmondanod, hogy ez a te döntésed, és csak szeretted volna, hogy tudja.

De remélem nem így lesz (nálam ez volt:S de akkor is örülök, h elmondtam) Hajrá!

2009. jan. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyem meg de ártatlan.Most elmondok egy nagy titkot. A szülők érzékeny fajta nép,plána ha az egy szem kislányuk erényéről van szó,és szerintem csak megkíméled anyukádat azzal,ha nem zaklatod fel ilyen dolgokkal:))
2009. jan. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat:)))
2009. jan. 6. 18:56
 9/11 anonim ***** válasza:
szia.szerintem mondd el neki de csak ha megtörtént utánna.én is akkor mondtam el de nagyo nféltem tőle mit fog hozzá szólni és láss csodát nagyon rendes volt és azóta is segít mindenben.egyébként nem mindnekinek fáj ha átszakad a szűzhártya van akinek sportolás közben van akinek első sex közben változó
2009. jan. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


Nekem egy dologból tudhatja igazán, hogy nem vagyok szűz, gyermeket várok:) Soha nem mondtam el neki, fiatalabb koromban ha tudta tudta, nem nem, egyszer sem beszéltem vele a szexuális életemről.


A hugom sem mondta el neki....


Minek kell engedély arra, hogy lefeküdj a pároddal.


Gondold végig, biztosan akarod e. A szülők 90% nekiáll papolni, hogy bezzeg az ő idejükben... Vagy úgy összekuszálják a gondolataidat, érzelmeidet, hogy még 5évig nem is akarsz nemi életet élni, ami nem baj, de az ne a szülők ráhatása legyen...


Ha akarod hajrá, állj anyu elé, de a kérdésből ítélve, inkább ágyban lennél már a pároddal, nem az anyuddal beszélnél...


Egy dolog, fiatalon tessék felelősen védekezni. Óvszer tabi, és eszetekbe se jusson milyen lenne, megszakítva... OKÉS?

2009. jan. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!