Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Észreveszi a fiú, hogy szűz...

Észreveszi a fiú, hogy szűz lánnyal feküdt le, akkor is, ha a lány nem árulta el neki, hogy ő még nem volt mással?

Figyelt kérdés
Azoknak a fiúknak a válaszát várom, akiknek volt szűz partnerük.
2012. júl. 5. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
igen. A szűz lányok sokkal, de sokkal szűkebbek.
2012. júl. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nagyon könnyen észre lehet venni
2012. júl. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Pendulum92 ***** válasza:
100%
Igen, lehet látni is, érezni is.
2012. júl. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Észre hát :)
2012. júl. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szerszám érzéketlen is, rajtad mindenképpen észreveszi amikor grimaszba rándul az arcod a fájdalomtól... Persze ez nem jelenti azt hogy nagyon fog fájni, de a meglepettség mindenképp kiül az arcodra:)
2012. júl. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy tapasztalt srácnak nagy esélye van észrevenni, de nem mindig történik meg. A tapasztalatlanok azt se veszik észre mindig, ha a csaj elmegy.. :D
2012. júl. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Észreveszi. Nem tudom,szerintem ne feküdj le mással úgy,hogy cikinek érzed,hogy szűz vagy..ez egyáltalán nem az. (Már,ha ezért tetted fel a kérdést)
2012. júl. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

a tapasztalatlan nem veszi észre. szűz pasival feküdtem le szűzen. előtte nem kérdeztük meg egymást a tapasztalatokról ezen a téren.

mikor szex után megmondtam hogy szűz voltam meglepődött és azt mondta azt hitte hogy nem vagyok. én meg fordítva :)

nem mindenki bénázik egetverően és valaki fintorgás nélkül tűri a fájdalmat, pláne ha nem is nagyon fáj.

2012. júl. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Párommal nem beszéltük meg mielőtt lefeküdtünk egymással szüzek vagyunk-e nem ez volt a lényeg,kívántuk egymást,vágytunk egymásra,én azt hittem nagyon tapasztalt,Ő sem tudta hogy nekem az első,mert nem fájt és nagyon élveztem, a 2 csepp vér miatt kérdezett rá,és meglepődtünk mindketten miután kiderült,hogy első voltunk egymásnak.A mai napig együtt vagyunk lassan 3 éve már a vőlegényem,és csodálatos vele a szex az elsőtől kezdve.
2012. júl. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
en nem vettem észre h szuz de aztán lehet hogy nem volt az kitudja
2012. júl. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!