Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk, ti egy szűz lánnyal...

Fiúk, ti egy szűz lánnyal jobban szerettek szexelni, vagy inkább olyannal, akinek van némi tapasztalata?

Figyelt kérdés

2012. júl. 1. 13:37
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
86%
Igazából a legjobb egyszerre mindkettővel !
2012. júl. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
90%
Akinek van némi tapasztalata... Sokkal élvezhetőbb ha az adott partner tudja mit csinál. Ha még szeretitek is egymást akkor az még fokozhatja.
2012. júl. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
0%
26 éves vagy?Hú de tapasztalt lehetsz ezzel a korral.Gratulálok.
2012. júl. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Scorpagon válasza:
27%
Egy tapasztalt szűz lány a legjobb. :)
2012. júl. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
7%
Hát, ha választani kell akkor inkább szűz legyen, mint olyan akiben már a ló*** is lötyög
2012. júl. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
100%
Mindkettőnek vannak előnyei és hátrányai, szóval szerintem teljesen mindegy.
2012. júl. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 wolfud válasza:
78%

2 szűzzel is le feküdtem, az utolsóival már 2 éve eggyütt vagyunk.

A lányoknak fontos hogy kivel veszítik el, már ha nincsenek vele akkor is szeretik, valahol, és kedvelik.

Ott igazából azt érezni, ha jól csinálod, hogy ő mennyire élvezi, mennyire uj, és talán másnap nem meri mondani, de akar még, elkezd követelni, és olyat, amit eddig nem akart minden dolog uj, és kellemes neki, és látod a szemében, hogy különlegesnek tart.

Viszont, sok mindent nem lehet megcsinálni mert neki még durva lenne, vagy egyszerűen még fél.

Sőt általában egyáltalán nem szopnak jól.

Ha igazán, de igazán szereted, akkor ez a legjobb!

Viszont egy tapasztalt nővel meg megint meglehet élni olyat, amit azelőtt egy nő se adott, volt nekem 2 hónapos futókapcsolatom is, kb én voltam a 10, 20-adik pasi, ki tudja, és olyan vad, olyan erőteljes, olyan elszabadult érzelmű és követelőző szexet azóta nem értem át.

Főleg amikor keményen nekem esett, és tudta mikor mit kell csinálni, akkora orgazmusaim ritkán voltak.

Szóval igazából, érzelmek terén szűzzel jobb, de ha csak testi kapcsolatot akarsz, akkor tapasztaltat.

Nekem igazából 5 barátnőm volt, és az utolsóival vagyok a legrégebb óta és vele már a család alapítást tervezem, 1 év és vége az egyetemnek, és majd akkor szeretnék tőle gyereket is.

2012. júl. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
31%

Azért a gyerek kérdést még rágjátok át és várjatok vele egy pár évet szerintem.

Saját tapasztalat.

2012. júl. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudok dönteni
2012. júl. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Én tudnék;)

Én biztosan döntenék! :D

2012. júl. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!