Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy lehet valaki annyira...

Hogy lehet valaki annyira frusztrált a szüzessége miatt, hogy úgy hiszi, majd bármi megváltozik, ha elmegy egy hivatásoshoz?

Figyelt kérdés
Nem kötekedni akarok! Csak megérteni a dolgot, mert nem fér a fejembe, hogy valaki huszonévesen ennyire megkeseredett tud lenni és ahelyett, hogy próbálna változtatni a dolgokon, illúzióhoz menekül.
2012. jún. 21. 14:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem csak a sex miatt, hanem, hogy nem kellesz senkinek sem ( sexuálisan ) Engem ez jobban zavar mint maga az, hogy szűz vagyok. 22 évesen ez mér nagyon szar, mert előre vatíti a következő sok évedet :-(
2012. jún. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
53%

Jah,nálam is így volt.Régen próbálkoztam többször is,mindenféle módon.Legtöbbször vagy rögtön utasítottak vissza(a gigászi elvárásaik miatt),vagy ha randi is lett belőle,pár alkalom után öszejött inkább vki mással.


Ekkor azt gondoltam hogy a "teltebb" lányoknál több eséllyem lehet majd.Hiszen náluk ugye kevesebb a próbálkozó.Tévedtem.Ugyanis a dagadt nők önértékelési zavarosak és folyamatossan próbálják maguknak és környezetüknek bebizonyítani hogy az a +10,20,30kg felesleg ellenére ők "jó nők" és vagy menő adonisz pasikkal jönnek össze(még ha egy éjszakára is)vagy senkivel.


Ezután a megtapasztalás után döntöttem úgy hogy nem kell barátnő,hanem a szexuális ösztönök kielégítésére "szakember" segítségét veszem igénybe.Nem csalódtam a dologban.Mert kicsit helyreteszi az ember önbizalmát az,ha azt látja hogy egy 20 éves hatalmas mellű,vékony,szőke bombázó "játszadozik" a fütykösével:)


Nincs is szükségem már barátnőre.Mivel a mai lányok 90%-a felszínes és buta(még akkor is ha egyetemen stréberkedik).A média és a divatlapok befolyásolják a gondolkodásukat.Önálló gondolatuk nincsen,csak gigászi elvárásaik.

2012. jún. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

14:43


az hogy fogyatékos vagy és nem tudod értelmezni amit írok azt meg rólad.


Nem szexpartnert keresek, hanem olvasom a kérdéseket, Üzleti kategóriát is olvasom mégse vagyok üzletember te túlképzett idióta.


Ennyit rólad!

2012. jún. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

A hormonok: Ez igaz, de az orgazmus megéléséhez nem kell feltétlen egy prosti.


Az elvárások szerintem mindkét oldalon nagyok. Az emberek vannak agymosva, nem csak a nők, ez a férfiakra is igaz.


Rögtön egy példa: aki azt állította, hogy önbizalmat ad, amikor egy bombázó játszik a fütykösével. De pont ez az, amit nem értek. Hogy nem zavar? Valaki egyszer itt azt írta, hogy a lány a "ropogós Deák bácsinak teszi szét a lábát". Hogy adhat önbizalmat egy ilyen hazugság? Egy munkát teljesít, annyira érdekled, mint a péket a cipó, meg a banki alkalmazottat a hitelkérelem.

2012. jún. 21. 17:00
 15/19 anonim ***** válasza:
Kérdező: a korábban szólóknak ilyen-olyan okok (előnytelen külső, alacsony társadalmi státusz) miatt nem áll túl sok opció a rendelkezésére "az orgazmus és szexualitás" megéléséhez: gyakorlatilag elintézheti maga (ettől tapasztaltabb nem lesz, párkapcsolata szintén nem lesz) illetve fizetség ellenében választott hölggyel műveélve (párkapcsolata nem leszek, de legalább megtapasztalja, hogy milyen egy aktus, ami "normális körülmények közt" egy párkapcsolat része). Nyilván, ha volna még jobb lehetőség, sokan ebből a "prostival vesztem el" rétegből nem kényszerülnének erre. 31/F
2012. jún. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Kár hogy az emberek nem fogadják el a másikat, legyen férfi és nő.


Nem csodálom, hogy ennyien magukba csüggednek, mint mikor a rózsát elzárják a napfény elől..

2012. jún. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"A hormonok: Ez igaz, de az orgazmus megéléséhez nem kell feltétlen egy prosti. "


Ahhoz valóban nem. De nem is pusztán az orgazmus amire szüksége van valakinek, hanem a szex teljes megélésére. Minden férfi úgy szerzi meg ezt ahogy a lehetőségeiből futja. Ha otthon nem kapja meg, félrelép, ha állandóan lerázzák a csajok akkor prosti. Ilyen egyszerű.


Megdöbbentő módon láttam a tévében, hogy a majmoknál is létezik "prostitúció". A hímek vadásznak, és ha egy nőstény gyakrabban kap részt a zsákmányból valamelyik hímtől, azzal párzik.

2012. jún. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"Hogy nem zavar? Valaki egyszer itt azt írta, hogy a lány a "ropogós Deák bácsinak teszi szét a lábát". Hogy adhat önbizalmat egy ilyen hazugság? Egy munkát teljesít, annyira érdekled, mint a péket a cipó, meg a banki alkalmazottat a hitelkérelem."


Látom nem érted a dolog lényegét.A férfi nem szerelemért és érzelmi kötődések kialakítása végett megy prostihoz.Hanem azért hogy megélje azt a "testi jót" amit egy nővel való szex jelenthet.Szolgáltatást vesz igénybe,úgy mint ha masszőrhöz menne vagy venne egy csokit a boltban.


Gondolom nő vagy,ezért nem tudod megérteni a férfi helyzetét.Neked nőként nem fontos a szex.Legfeljebb csak akkor,ha egy férfihoz kötődsz érzelmileg és úgy vonzódsz hozzá.Nos,a férfiaknál nem így van.A férfinak akkor is szüksége van testiségre ha nincs olyan lány az életébe akihez érzelmileg kötődne.A maszturbáció pedig nem helyettesíti,a másik nemmel való közösülést.És ha a nők visszautasítják a közeledését,akkor nem marad más hátra mint hogy igénybe vegye a "szolgáltatásokat".

2012. jún. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

nos nekem volt csajom 1 évig, szexeltünk sokat, alkalmi kapcsolatom is volt, ráadásul ugy, hogy honapok alatt tanultam meg hogyan kell nöket felszedni. De végül hiába tanultam meg, mert vonzóbb nem lettem a csajozás nem csak teknikákbol áll.


én most azért megyek prostihoz, mert kezdem feladni, hogy legyen ujra csajom, lévén, hogy most ugy se találok senkit, hogy rengeteg energiát fektetetk a csajozásba. Régen meg magától jött. De véletlenböl meg nem lhet megélni, mert akkor kb 3-4 évente lenne valakim, valami kis szürke elhanyagolt csaj.

2012. júl. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!