Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy lehet valaki annyira...

Hogy lehet valaki annyira frusztrált a szüzessége miatt, hogy úgy hiszi, majd bármi megváltozik, ha elmegy egy hivatásoshoz?

Figyelt kérdés
Nem kötekedni akarok! Csak megérteni a dolgot, mert nem fér a fejembe, hogy valaki huszonévesen ennyire megkeseredett tud lenni és ahelyett, hogy próbálna változtatni a dolgokon, illúzióhoz menekül.
2012. jún. 21. 14:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom, de szerintem ez nagyon szánalmas. Csak magát írja le vele, hogy mekkora lúzer DS
2012. jún. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
40%
Pont azért megy, mert nem képes változtatni a dolgokon. Pl. nem veszik számításba a nők, mert csúnya, vagy béna, stb.
2012. jún. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%

Feltételezem h nő a kérdező.


Megváltozik, mert valszeg kevésbé fog szorongani, és rágörcsölni a témára. Ártani nem árt vele senkinek, szerez egy kis tapasztalatot legalább, és nem fog az elsőnél az idegessége miatt "felsülni".


Plusz, nem tudom a nők szoktak-e például érezni olyan "bárkit megb*sznék aki szembejön" érzést, mikor már egy ideje nem volt szex? A férfi élete örök harc a kicseszett hormonokkal. Egyedül 2-3 percig van nyugtunk, közvetlen azután, hogy leápoltak.


Na, mostmár tudod amit mindenki szépen elhallgat, és nem szeret róla beszélni. Légy boldog a tudattal, hogy a te párodra is igaz ez.

2012. jún. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:

Tudod ez ilyen osztonos dolog mivel allatok vagyunk igenyunk van a szexre ez teny! Van akinek egyaltalan nincs szuksege erzelmi kapcsolatra es ha nem egy "helyes csavo" "szep no" akkor elmegy hivatasoshoz es nem discoba keres maganak alkalmi partnert.


En meg nem voltam hivatasosnal de ondoltam ra mikor X ideig nem volt baratnom.Most az utolso kapcsolatom 1honapig tartott mert sajnos felreismertem a lanyt es olyannal keptelen vagyok egyutt lenni akinek undorito,idegesito szemelyisege van.


Beke!:)

2012. jún. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
54%

18 évesen még úgy gondoltom, hogy úgyis össze fog jönni, majd lesz egy lány, aki elfogad úgy, ahogy vagyok és tud szeretni őszintén. Aztán, ahogy túlléptem a 20-at kezdtem látni, hogy hiába minden próbálkozásom a lányok szemében én sosem leszek vonzó. Már majdnem 22 voltam, amikor nagyon vágytam, hogy szexelhessek egy nagyot és folyton szorongtam a szüzességem miatt, hogy a lányok talán emiatt sem akarnak tőlem semmit, mert látszik rajtam. Főleg, hogy hallottam egyik lány osztálytársamék beszélgetéseit, hogy biztos szűz még és kinevetgéltek, pedig már 21 voltam! ők is korombeliek és mégis ilyenek alányok, aki szűz az nem kell nekik, szégyen és én is csak szorongtam miatta, így szülinapom előtt egy hónappal majdnem pontosan elmentem egy hivatásos lányhoz, 21 éves fejjel. Nem bántam meg, bár azóta sem lett több tapasztalatom, de legalább már beletudtam a képükbe röhögni, ha éppen azon susmorogtak, hogy szegény fiú, sosem volt még nője biztosan. Nem érdekelt már a véleményük, sokkal jobb kedvem lett, nem szorongtam amiatt, hogy még sosem voltam nővel. Ráadásul nagyon szép testű lánnyal voltam, akit nem sok fickó kaphat meg, főleg nem olyan kis vézan, rútság, mint amilyen én vagyok.


Most is csak az kínoz, hogy nem szexelhetek, mert az tény, hogy csodát nem tett, nem lettem tőle menő csajozó művész, de onnantól kezdve másképp láttam a dolgokat. Nem szexeltem többször azóta sem, pénzben nem álluk úgy, mert még diák vagyok, de amint munkám lesz, tuti fizetni fogok még pár lánynak, mert nekem be kelle ismerni, ilyen külsőve max ronda lányok lehetnek, akikhez nem vonzódom. Én me inkább maradok egyedül, mintsem erőszakoljam magamat egy ágyba egy igénytelen, kövér lánnyal. Mert ők lennének, de nekem nincs vágyam hozzájuk.

2012. jún. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
46%

Egyszerű a válasz: úgy a legegyszerűbb. A legtöbb ember siránkozni tud csak,hogy nincs semmije,holott otthon ül és várja a sült galambot,meg irigykedni másra,aki megdolgozik azért,hogy rendben legyen az élete.Ez mindenre jellemző,nem csak a párkapcsolatokra.Jelen esetben egyszerűbb egy hivatásoshoz elmenni,mintsem előbb rendbe hozni magát és az életét(mert gondolom az ilyen embernek lelki problémái vannak)aztán odatenni magát és szerezni egy barátnőt.Én is ismerek ilyet.

23/L

2012. jún. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
21%
Betegek, semmi más. Akinek csak a szex jár az eszébe, az beteg!
2012. jún. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Utolsó, hohóóó, nézd csak milyen topikba írtál? Szerelem SZEX. Na ennyit rólad :D
2012. jún. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nagyon is igaz amiről az egyik kommentelő beszélt.


A probléma az hogy a nő és a férfi szervezete más.A férfiak heréjében egy tesztoszteron nevű hormon termelődik nagy mennyiségben,ami folyamatossan stimulálja az agyat a szexuális ösztönök kiélésére.És ha nem tudja kielégíteni magát a férfi ezen a téren akkor frusztrált és zavart lesz a viselkedése,időlegesen agresszívvá is válhat.Rosszabb esetben megbolondulhat.


Nos,a nőknél ez nem áll fent.Nekik nincs heréjük ami termelné ezt a hormont.Szervezetükben lévő igencsak minimális és a férfiakéhoz képest elhanyagolható tesztoszteronszintet a mellékveséjük állítja elő.És ez miatt a nőknél a szexuális ingerek gyengék.Ezért van az hogy egy nő akár 20-30 évig is jól elvan szex nélkül úgy hogy bármiféle frusztrációja lenne.De egy férfi nem.

2012. jún. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

13:32 szívemből szólt :-)

Nekem is csak az jut majd...., de már eldöntöttem, hogy kipróbálom legalább egyszer mondhassam, hogy volt valakim.

Kevésbé frusztráló, mintha soha sem volt senkid

2012. jún. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!