Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17 éves vagyok és szűz mit...

17 éves vagyok és szűz mit tegyek? :S

Figyelt kérdés

2012. jún. 17. 20:37
1 2 3
 21/26 Dionsyia ***** válasza:

Ne tegyél semmi extrát. Az arcodon lévő kis bizbaszok miatt nem fog senki megítélni, hacsak nem éretlen, mint a májusi szilva. (bőrgyógyász, kozmetikus elintézi)


Ez nem lóverseny, meg is fognak bezárni a "kik-nem-dugtak-még" feliratú szégyenketrecbe.


Tudod, hogy mi lesz majd kb 10 év múlva?

Arra fogsz gomdolni, hogy mi a fenéért érdekelt téged az, hogy a többiek mit tartottak a szüzességedről. A te életed, a te dolgod. Mások véleménye pedig tudom, hogy most számít. De évekkel később bánni fogod, ha nem a sját akaratod hanem mások megítélése vezérelt.


Nehéz, emlékszem rá. Én is mindig szembe mentem a többiekkel. De most azt tudom mondani, ezerszer megéri.


Azaz: bulizz, légy kedves a lányokhoz, vigyél nekik virágot. Ne görcsölj azon, mit gondolnak rólad. Aki ezen rágódik, annak a homlokára van írva, azért nem sikerül becsajoznia. Csinálj úgy, mintha nem érdekelne az egész. Attól leszel a legkapósabb, mert a csajoknak mindig az kell amit nem kaphatnak meg. ;)

2012. jún. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Inkább az agyad fejlesztenéd
2012. jún. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Eddig akinél csak próbálkoztam azok mind elküldtek és csak olyan lányoknak tetszem akiknekem vhogy nem jönnek be :S
2012. jún. 18. 11:52
 24/26 anonim ***** válasza:
szomoru látni, hogy divatot csináltak ebböl a témábol. legyél büszke arra, hogy ilyen az értékrended. nem a divat után kell menni.semmit nem kell tenned. az élet megy halad és elfog jönni a pillanat, amikor megtalálod a hozzád illöt. de egyet ne felejts el mindegy fiu vagy lány az illetö. ha sokan fel probálnak mint egy cipöt nem biztos hogy megtartanak. aztán majd nem kellesz senkinek még kiboxolva sem.köszönöm
2012. jún. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Dionsyia ***** válasza:
Hát igen, ez így szokott lenni, aki neked tetszik, te nem tetszel és fordítva. Tinikorban ez állandó probléma, talán ezért kellene még várni. Vagy kompromisszumot kötsz és közelebbről is megismerkedsz egy neked nem annyira tetsző lánnyal... hátha.
2012. jún. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Házibuli (de ne kan party!!!) + Alkohol és meg van oldav a gondod!
2012. júl. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!