Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Barátom elmondta, hogy velem...

Barátom elmondta, hogy velem volt szexuális kapcsolata először. Ez azt jelenti, hogy? (többi lent)

Figyelt kérdés

Lefeküdtem a barátommal és szex végén elmondta, hogy " most veszítettem el a szüzességem". Tudtam, hogy nem volt még lánnyal és szűz, de mégis jólesett, hogy kimondta. Ez azt jelenti, hogy megbízik bennem annyira, hogy ezt megoszthatja velem? Jelent valamit, hogy nem nagyzolta el, és nem titkolta el, hogy még nem volt lánnyal?

(Lehet, hogy egy kicsit bugyuta kérdés)



2012. jún. 17. 18:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkor te egy külön kategória vagy, ha jól esett (és jó értelemben). Én amiatt buktam valakit, mert elmondtam neki, hogy nem igazán voltam még nővel előtte. De utólag visszagondolva, ilyen csajra nem is lett volna szükségem.
2012. jún. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, lényeg lemaradt: igen, bízik benned, hogy elmondta. És őszinte is, mindenképpen előny.
2012. jún. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez csak jót jelent.
2012. jún. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A lehető legpozitívabb helyzet:)

Lehetne ennél nagyobb megerősítés abban, hogy megbízik benned és többet szeretne?:)

2012. jún. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igazából a nagy helyzet az, hogy én szeretem, de ő csak barátilag tekint rám (vagy nemtudom), de ennek tekintetében is pozitívan fogom fel a dolgot, mert ezek szerint bízik bennem.
2012. jún. 17. 19:11
 6/10 anonim ***** válasza:
úgy van ahogy gondolod :) vigyázzatok ám egymásra :)
2012. jún. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én jóval a szex előtt mondom majd el, hogy ne érje meglepetésként a partneremet az esetleges bénázásom és így nyugodtabb is lennék. (Fiú vagyok.)


Viszont tulajdonképpen már akkor a tudtodra adta végülis, mikor elmondta, hogy nem volt barátnője, de mivel a végén mondta el nyiltan, ezért valószínűleg kicsit gáznak tartotta vagy tabu téma volt számára.

2012. jún. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát grat,nálam nem akarta elhinni hogy szüz voltam :D F
2012. jún. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
És feltűnt neked szex közben hogy nem csinálta még? Mondjuk nem úgy mozgott a hüvelyedben vagy valami ilyesmi?
2012. jún. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
fel és én tudtam is, hogy nem szűz....azt vártam, hogy ő mondja ki.
2012. jún. 26. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!