Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van egy rokonom, kivánom már...

Van egy rokonom, kivánom már egy ideje, már régóta nincs szexuális kapcsolata párjával, mikor néha jön hozzánk volt úgy hogy megérintette a farkam mikor nem látta senki, de nem volt semmi! Nem merek neki szólni! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. febr. 22. 18:36
 1/6 anonim válasza:
100%
Vérrokon?
2009. febr. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy rokonnal?Nem hiszem,hogy jó ötlet lenne.Nemcsak azért,mert rokon,hanem azért is,mert utána hogy néznétek egymás szemébe?

De ha jól átgondoltad és úgy gondolod,hogy nem gond,ha megváltozik a kapcsolatotok(akár jó,akár rossz értelemben),akkor ülj le vele és beszéljétek meg.

Mondd meg neki,hogy te vibrálást érzel köztetek és ha ő benne lenne,akkor lehetne közetetek szexuális kapcsolat is,ha ő benne lenne.

Ne légy félénk,se túl bátor:DCsak mondd el neki az érzéseidet és hogy úgy érzed,hogy visszajelzéseket kapsz felőle.Ha ő ezt nem akarja,akkor meg ne kezdjen ke veled!

Sok sikert!

2009. febr. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem elítélő akarok lenni, de rokonnal csinálni gusztustalan és vérfertőzés. Ha lenne egy gyereketek, nagy valószínűséggel betegen születne. Annak van jelentősége, hogy családtagok miért nem szexelnek egymással. Felejts el, vagy kerüld el! Sürgősen!!!
2009. febr. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire közeli rokon ő neked??VAn valakije??

Bővebb info...?

2009. febr. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
55%
Add át nekem,én nem vagyok a rokona.Majd én jól megrakom!!!
2009. febr. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
A magányoság el veszi az eszeteket? Jó lenne ha családon kivül keresnéd meg a párodat .. és nem egy "családias simogatás" hozna lázba .Gondolj arra ,ha lesz majd gyereked .. és mondhatni hivatkoznod kel a normatívákra... milyen érveket hozhatsz fel neki ..? Gondolom te se örülnél ha ő kikezdene az uncsitesójával ........ "mert az olyan jó ".
2009. márc. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!