Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 40 éves nőnek, akinek még...

40 éves nőnek, akinek még soha nem volt nemi kapcsolata (értem ezalatt, h. még soha nem történt meg maga az aktus), van-e még egyáltalán szűzhártyája, s ha igen, akkor az nehezebben szakad át, mint mondjuk tizen vagy huszonévesen?

Figyelt kérdés
Ötven éves férfi vagyok, s a barátnőm, akit nagyon szeretek 39 éves, és még szűz. Szinte fél éve már annak, hogy együtt vagyunk, isteni vele az ágyban is, csak épp magát a behatolást nem akarja. Azt állítja, hogy még időre van szüksége, de közben érzem azt, hogy ő is imádja a szexet. Normális ez, mert engem őszintén szólva, kissé megijeszt a dolog. Egyébként nagyon hamar, már amikor először ágyba kerültünk kiderült a dolog, mármint, hogy szűz. Nem akarom elveszíteni, nagyon szeretem, s gondoltam, hogy külsősök véleményét is megkérdem ez ügyben :)
2010. dec. 28. 16:15
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
40%
b*zdmeg ez durva :O 39 éves és még szűz ? ... b*szki ezt felirom ... else hiszem ....
2010. dec. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%
Hogy lehet,hogy eddig tartogatta?
2010. dec. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
68%
Biztos, hogy nincs.... vagy kamuzik, vagy ha igaz, akkor az akárminkor átszakadhat... sportolás, önkielégités közben...
2010. dec. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
55%
40 évesen még szűz? ne haragudj hogy megbántalak, de az akk biztos valami nagyon csúnya nő, vagy betegelméjű, vagy kamuzik, ez a 3 eset lehet.
2010. dec. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
jól izgasd fel,hogy tocsogjon a lébe és nyomd be neki,áldani fogja a neved mikor megérzi a dákót.
2010. dec. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
68%
ez hülyeség mert az elszakad akkor is ha nagyot lép
2010. dec. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem beszélgettél még vele, hogy miért szűz? Mert ha az aktus nem engedi, lehet, hogy van vmi kellemetlen élménye, nem? Egyébként ha nem szakadt át vmi mástól (sport, vibrátor, uborka, traktor vagy akármi:D), akkor vszínűleg megvan még neki. Nem hiszem, hogy emiatt nehezebb lene a behatolás, mint fiatalabb korban. n
2010. dec. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Épp az, h nem csúnya, sőt az átlagnál jóval szebb. S ezt nem csak én mondom, hanem a baráti köröm is kedveli, s irigykednek is rám. Persze, ők nem tudják, hogy mi is történik az ágyban, s ezt nem is szeretném kifecsegni soha. S intelligens, olvasott, művelt hölgyről is van szó. Vallási meggyőződésből nem húzta meg eddig ezt a lépést. Azt szeretné, ha azzal történik meg a dolog, aki a férje is lesz. S ezt tiszteletben is tartom. Persze, ez nem jelenti azt, hogy várni akar az anyakönyvig, inkább csak addig, amíg nála, ott legbelül el nem dől a dolog. Egyébként én egy váláson túl levő valaki vagyok, három gyermek apukája.
2010. dec. 28. 16:40
 9/21 anonim ***** válasza:
66%
Hát nagyon rendes férfi lehetsz, az biztos. Kevés férfi tudná tolerálni ezt ennyi idősen. Minden tiszteletem a kérdezőé.
2010. dec. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem értem, h mit kéne tolerálni! Nem gyilkolt meg senkit, csak nemi kapcsolata nem volt, s ez tudtommal nem bűn! Én inkább örülök annak, hogy én lehetek az első, s szinte hihetetlen, h ez velem történik meg! Csak egyszerűen izgulok én is ötven éves fejjel :(
2010. dec. 28. 16:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!