Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 40 éves nőnek, akinek még...

40 éves nőnek, akinek még soha nem volt nemi kapcsolata (értem ezalatt, h. még soha nem történt meg maga az aktus), van-e még egyáltalán szűzhártyája, s ha igen, akkor az nehezebben szakad át, mint mondjuk tizen vagy huszonévesen?

Figyelt kérdés
Ötven éves férfi vagyok, s a barátnőm, akit nagyon szeretek 39 éves, és még szűz. Szinte fél éve már annak, hogy együtt vagyunk, isteni vele az ágyban is, csak épp magát a behatolást nem akarja. Azt állítja, hogy még időre van szüksége, de közben érzem azt, hogy ő is imádja a szexet. Normális ez, mert engem őszintén szólva, kissé megijeszt a dolog. Egyébként nagyon hamar, már amikor először ágyba kerültünk kiderült a dolog, mármint, hogy szűz. Nem akarom elveszíteni, nagyon szeretem, s gondoltam, hogy külsősök véleményét is megkérdem ez ügyben :)
2010. dec. 28. 16:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
50%
40 évesen a szűzhártya már el van meszesedve, tehát rideg és könnyen törik. Valószínűleg már eléggé sérült, viszont a behatolás így nehezebb (neki), és fájdalmasabb lesz. Próbáljátok előtte kézzel is, akkor kiderül az ilyesmi.
2010. dec. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
:)
2010. dec. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ez olyan ritka, hogy még egy nőgyógyász sem tudna neked válaszolni. Használ tampont, sportolt valaha valamit? Akkor ennyi év alatt már valószínűleg elszakadt a szűzhártyája, tehát csak szexuális értelemben szűz még. Mindenesetre, ha arra kerülne a sor, először ujjal próbálkozz, aztán ha már elég nedves, akkor hatolj be rendesen. Nem hiszem, hogy egy majd' 40 éves nőt megviselne egy ekkora fájdalom, de azért légy vele szelíd, óvatos.
2010. dec. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Elmeszesedve? Ez csak nekem tűnik hülyeségnek?:D Aki írta, pls mutasson róla vmi cikket:)
2010. dec. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
51%

Ezért is írtam, hogy minden tiszteletem a tiéd. Nem vesződnének sokan egy szűz nővel.

sok boldogságot nektek:)

2010. dec. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 soma1492 ***** válasza:
100%

Hali!

Ez tényleg feladja a leckét szerintem itt mindenkinek! De szerintem itt a szűzhártya átszakítása a legkevesebb (bár lehet ettől nagyon fél) szerintem is inkább lehet lelki oka annak hogy nem akar még aktust, az biztos hogy nagyon legyél vele türelmes és az ujjaddal csináld 1 el azután kettővel stb és ha már van annyi mint a cerka akkor esetleg rápróbálhatsz, de lehet neki lelkileg könnyebb ha elötte kikötöd hogy most csak 1 ujjadal, azután legközelebb már 2 vel és így tovább. Így ha ezt előre megbeszéled vele lehet hamarabb fogja elfogadni a dolgot. És lehet kevésbé fog félni tőle!

Csak ügyesen!

2010. dec. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

sztem az a probléma h túlsokáig tartogatta magát és most beparázott. én nem degradálom le, azért mert ennyi idősen szűz még lehet szép, csinos és intelligens, nincsen vele semmi baj.

sztem fél, ennyi a baja

2010. dec. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha ujjazás már volt, és úgymond az "könnyen" megy, értem itt ez alatt, ha fel van izgulva akár két ujj is bemegy, akkor nem hinném, hogy a behatolással különösebb gond lenne. Vagy esetleg érdemes megkérdezni tőle vibrátort ilyesmit használt-e? Szerintem is itt a fizikai résszel nem hiszem, hogy gondok lesznek, maximum a lelkivel. De jó olvasni, hogy vannak még ilyen úriemberek is, akik türelemmel és megértéssel viseltetnek a nő iránt, sajnos manapság ez kihalófélben.:(
2010. dec. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

ilyenkor a legtöbb nőnek már több gyereke van

ezek szerintem nem is akar gyereket?

fura nő lehet...

2010. dec. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Most nem ez volt a kérdés, hogy fura-e ennyi idősen szűznek lenni vagy sem! Nem erre kért kommenteket a kérdező.


Egyébként sajnos én nem nagyon tudok tanácsot adni neked, mert én is szűz vagyok (26/N), max. annyit, hogy legyél vele nagyon gyengéd, szerintem a kor nem számít igazából.


Nagyon tetszik, ahogy írsz róla, jó hallani, hogy vannak még ilyen normális férfiak. :) Remélem, egyszer én is találok egy hasonló gondolkodásút.


Ha még erre jársz, írj, hogy mi újság, ha van kedved. És nagyon sok boldogságot nektek! :)

2011. febr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!