Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 40 éves nőnek, akinek még...

40 éves nőnek, akinek még soha nem volt nemi kapcsolata (értem ezalatt, h. még soha nem történt meg maga az aktus), van-e még egyáltalán szűzhártyája, s ha igen, akkor az nehezebben szakad át, mint mondjuk tizen vagy huszonévesen?

Figyelt kérdés
Ötven éves férfi vagyok, s a barátnőm, akit nagyon szeretek 39 éves, és még szűz. Szinte fél éve már annak, hogy együtt vagyunk, isteni vele az ágyban is, csak épp magát a behatolást nem akarja. Azt állítja, hogy még időre van szüksége, de közben érzem azt, hogy ő is imádja a szexet. Normális ez, mert engem őszintén szólva, kissé megijeszt a dolog. Egyébként nagyon hamar, már amikor először ágyba kerültünk kiderült a dolog, mármint, hogy szűz. Nem akarom elveszíteni, nagyon szeretem, s gondoltam, hogy külsősök véleményét is megkérdem ez ügyben :)
2010. dec. 28. 16:15
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Ha eddig leszbikus kapcsolatai voltak akkor igen, létezhet ilyen nő, miért ne? nem csak pénisszel lehet szexelni és nem csak hüvelyi orgazmus van.


A kérdezőnek: gondolom még van szűzhártyája, és sztem semmivel sem nehezebben szakad át.

2011. nov. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!