Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Gáz, ha 37 évesen még szűz...

Gáz, ha 37 évesen még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok.
2012. jún. 11. 19:28
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

Én is szűz vagyok, 31 éves srác. Ez nem gáz, hanem elszomorító és nyilvánvalóan lelki vagy testi problémára utal!


Egyébként gondoltam már rá, hogy erotikus lingam masszázsra elmegyek, engem is taszítanak a prostik. Sok pozitív véleményt olvastam már erről, kezdetnek jó, de még egy utolsó próba a szexpartnerkeresőn. Bár amikor találok valakit, akkor pedig visszariadok, de eléggé csúnya problémás csajok állnak velem szóba. :(

2012. jún. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
21%

tudod mit jelent a későn érő típus? hogy kb 20-23 éves korára "nő be a feje lágya". nem azt, hogy 40 évesen még nem látott puncit.


#30 nőből vagyok, köszi


szerintem az is gáz, ha 30 évesen valaki még 'srácnak', meg 'fiúnak' hívja magát, dehát ez egyéni megítélés kérdése...

2012. jún. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim válasza:
100%

Na látjátok én ezért mentem el 21 évesen egy lakásos lányhoz.


Ki nem szarja le, hogy fizetni kell neki, a mai lányok is prostik már, csak piáért dugatják magukat, nem mindeg akkor már, ha prostihoz jár valaki vagy ilyen bulis csitrik dug meg?!

2012. jún. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Szűz férfi, szűz nő ez elég furcsán hangzana. A férfi és a nő az érettség jelzője is.

Sőt, ha meglátsz egy 30 éves szűz fiút, akkor lehet, hogy csak 22 évesnek fogod gondolni és meg sem fordulna a fejedben a férfi.



A prosti nem jó választás mindenkinél. Olvastam már olyan történetet, hogy túlságosan izgult, aztán fel sem állt neki és egy ilyen eset alaposan kihat az énképre.

Nem mindegy, hogy az ember egy vad idegen nővel veszti el vagy egy olyannal akit megismer valamennyire esetleg szerelmes is belé!

2012. jún. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim válasza:
meny k*rvázni
2012. jún. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim válasza:
Talán egy kicsit.. De szerintem sosem késő ezen változtatni.. :) És jobb ez az eset szerintem, mintha egy 11 vagy 12 éves lány/fiú már nem az...
2012. jún. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim válasza:
0%
SZŰZ fiú létedre
2012. jún. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Sajnos én is az vagyok, és valamivel fiatalabb vagyok a kérdezőnél. Nálam ennek főleg lelki problémák az okai, de emellett még szerencsém sem volt. Az ismerkedésre esélyem sincsen, egyszerűen nem kerülök olyan helyzetbe.

Egyelőre nem merek prostituálthoz sem menni, pénzem sem igen van rá, bár ez utóbbin már nem múlna a dolog. Lehet, hogy előbb-utóbb rá fog vinni a kényszer, jobb híján.

2013. okt. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem gáz.

Nem tudom mit kell ezen kiakadni??!

Te legalább nem vagy olyan hülye faszgyúró, mint a többi.

Ebben nincs semmi gáz...

2014. nov. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!