Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek gáz az ha egy...

Szerintetek gáz az ha egy lány 21 évesen szűz?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel amikor elkezdtem járni szűz volt, és ö ezt szégyelte, mert már ilyen idősen nem nagyon vannak szüz lányok. szerinte én is jobban örülnék neki ha már tapasztaltabb lenne. Pedig szerintem ez igy nagyon jó hogy velem volt elöször. Amugy egy nagyon szép lányrol van szó, szal nem azért volt szüz 21 éves koráig mert a kinézetével baj lenne. a kérdést is inkább csak azért irtam ki hogyha megint felhozza a témát akkor tudjam neki mondani hogy mások is nekem adnak igazat.
2012. máj. 29. 08:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A tapasztalat nem attól függ hány faszival feküdt össze. Gyakorlat teszi a mestert, hamar belehet hozni a "lemaradást" egy jó partnerrel szóval ez hülyeség :) Attól függetlenül, hogy néha jól jön ha egy lány könnyen kapható én is amondó vagyok, hogy mégiscsak megbízhatóbb és becsülendőbb egy lány aki csak annak adja oda magát akit szeret nem akárkinek. Namármost hogy ilyen ember mondjuk neki 21 évesen jött össze arról meg nem ő tehet még nem maradt le semmiről :) 22/F
2012. máj. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
NEM!
2012. máj. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem
2012. máj. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A gyerekeknek nem, majd neked is az lesz pár év múlva, ha más másik után fog kacsingatni.

Nem egy ilyet ismerek a környezetemben.

2012. máj. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem gáz, sőt, én 22 évesen vesztettem el azzal a férfival akit szerettem, később úgy volt, hogy összeházadosunk, de mégsem lett belőle semmi. akkor én is úgy éreztem, hogy lemaradtam dolgokról és hogy ez "gáz", de rájöttem és az akkori barátom is mondta, hogy épp ellenkezőleg. úgyhogy nyugtasd meg a barátnődet. :) 27/n
2012. máj. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
de azért ne azt mond neki, hogy gyakorira írtad ki :D
2012. máj. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is az voltam, és nem éreztem annak.

Párom állítása szerint pedig senkivel nem volt olyan jó az ágyban, mint velem. Nem attól lesz feltétlen valaki lepedőakrobata, hogy x emberrel lefeküdt, hanem attól, hogy szenvedélyes, és élvezi a dolgokat. Szerintem.

2012. máj. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem az.
2012. máj. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is szűz vagyok 21 L szerintem nem gáz
2012. máj. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem az, van egy ismerősöm lány aki az...és tartogassa magát, és lett volna neki esélye, hogy összefeküdjön valakivel, de leállitotta magát, és ezt becsülöm benne, és még ő büszke is rá....de azért van pár barátja aki szemétkedik emiatt vele, meg ha meglássák egy pasival beszólnak neki...de azért nagyon aranyos tud lenni amikor elmeséli, hogy képzeli el az elsőjét :)
2012. máj. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!