Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha elveszem egy lány szüzesség...

Ha elveszem egy lány szüzességét, az garancia arra, hogy jó ideig mellettem fog maradni?

Figyelt kérdés

Tegyük fel,elveszem egy lánynak a szüzességét.

Vajon megmarad mellettem? Ha vége lesz, az kinek lesz a hibája?



2012. jún. 7. 12:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Jól írták a többiek. Ez szerintem nem befolyásolja nagyon a dolgokat. Én ~10 hónapig voltam azzal a fiúval, akivel először történt a dolog (18 voltam), de a végén annyira megromlott a dolog, hogy örültem, hogy megszabadultam tőle. Soha nem kéne még egyszer, bár hozzá kell tenni, nagyon nem illettünk össze, mert teljesen más természetűek vagyunk. Egy közös volt bennünk, az hogy mindketten lobbanékonyak voltunk és állandóan meg akartuk "ölni" egymást.
2012. jún. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Netre járó lélek válasza:
imádom a lobbanékony nőket. Van saját gondolata, véleménye! Az exemnek Én vettem el, 10 évig voltunk együtt, de nem ez az ami számított.
2012. jún. 9. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Utolsó, ha rám gondoltál, és nem irónia volt, akkor megmosolyogtattál :) Önálló vélemény? hajajajjj...ha tudnád :D
2012. jún. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Agnetha válasza:
Nulla garancia.
2012. jún. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
7 év apple garancia... 1 év szoftvere garancia
2012. jún. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!