Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha elveszem egy lány szüzesség...

Ha elveszem egy lány szüzességét, az garancia arra, hogy jó ideig mellettem fog maradni?

Figyelt kérdés

Tegyük fel,elveszem egy lánynak a szüzességét.

Vajon megmarad mellettem? Ha vége lesz, az kinek lesz a hibája?



2012. jún. 7. 12:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Ha az autóm kulcsa nálam van, garancia az arra, hogy nem lopják el? Na ugye, hogy nem.
2012. jún. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem garancia rá, hogy veledmarad. Arra garancia, hogy soha életében nem felejt el.

24/N

2012. jún. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
ha egy lánynak te vagy az első kapcsolata, nagyobb az esélye hogyan jobban ragaszkodik hozzád, nehezebben enged el, mint ha már a huszadik vagy... persze ez azokra a lányokra nem vonatkozik akik a diszkóban oda dobják magukat az első embernek...
2012. jún. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Van aki ettől marad hűséges, mert fél, hogy mással milyen lenne, de van aki ráérez az ízére, és nekiindul a nagyvilágnak.
2012. jún. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Netre járó lélek válasza:
100%

Semmi nem garancia rá. Légy hozzá tisztelettudó, becsületes, kezeld egyenrangúként, légy hozzá őszinte, kommunikálj vele, légy figyelmes, s szeresd.


Ez talán még plusz segítség lehet.

2012. jún. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem garancia, de tény hogy az elsőhöz talán jobban kötődnek. Persze csak a normális, erkölcsösebb lányok.
2012. jún. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
2hónapig voltam együtt azzal a sráccal aki elvette a szüzességem(19voltam,nem csitri).Hiba volt de ez van,nem sokra rá megtaláltam az igazit és vele vagyok 10éve.Igaz a másik fiút soha nem felejtem el.
2012. jún. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Párkapcsolatban nagy NULLA garancia van mindenre. Hányan írták hogy szerelmesek, őket semmi sem választhatja szét, aztán mégis szétmentek 1-2-4 év után.
2012. jún. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Utolsó! én normális vagyok és erkölcsös, mégsem kötődöm az első (komolyabb)barátomhoz, mert kihasznált, megcsalt és megalázott. Semmi pénzért nem mennék vissza hozzá.
2012. jún. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
*bocsi, a 6-os válaszolóra gondoltam. előző vagyok.
2012. jún. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!