Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy történt nálatok az első...

Hogy történt nálatok az első alkalom?

Figyelt kérdés
Hány évesek voltatok? Tudtátok előre ,hogy akkor és ott,azon a napon meg fog történni, vagy teljesen spontán volt? Hogy "kezdtétek" el? Milyen pózban? Mennyi ideig tartott az egész együttlét? Milyen védekezési módot választottátok? Közben mondtatok valamit egymásnak?
2012. máj. 28. 17:42
 1/7 Lord Hidan válasza:
23%
Leütöttem egy sikátorban egy bézbózütővel majd fogtam és beraktam
2012. máj. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb ha spontán. Imprózzatok . És jobb ha mind2 fél szűz . Akkor ő is annyira zavarban lesz mint te.
2012. máj. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

szia

min2-en 17 évesek vagyunk, most volt kb. 1,5 hónapja. 3 hónapja jártunk, én szűz voltam, ő már nem. Nagyon félem. Előtte jó pár alkalommal pettingeztünk. Nem terveztük el, hogy akkor, nem erőltette. Hosszas pettinggel kezdtük, aztán ő volt felül, de iszonyatosan fájt, ezért 1 kis pihenés után váltottunk lovagló pózra, és hát úgy. :) Együttlét kb 1 óráig tartott, valahogy előtte is meg utána is zavarban voltam. Ja és gumival védekeztünk. Meg közben mindig kérdezte h jó e. :)) nagyjából így volt. :DD

2012. máj. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
ja és 17/L
2012. máj. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
15 évessen volt eloszor en voltam felul majd lovaglo nagyon jo volt kb. 3/4ed oraig tartott ovszerrel vedekeztunk meg mindig eggyutt vagyunk en is es o is szuzek voltunk 15/F (bocs telorol irtam es kicsit maceras szepen irni meg lusta ember vagyom:))
2012. máj. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én nem a barátommal feküdtem le először, de nem mondom hogy megbántam. sőt kifejezetten örülök neki hogy vele tehettem meg. egy kis buli volt egy ismerösömnél akinek vagy egy hoteljük , vagyis a szüleinek. nagyon jó nap volt és hajnalban amikor bementünk a szobánkba (mivel eleve ugy volt megtervezve hogy egy szobában alszunk kettesben) és elkezdtünk csókolózni, majd simogatta a hasam. lassan benyult oda és aztán le is vetkőztünk. a kellő előzmények után betette és nem is véreztem csak egy icipicit fájt ,de sokkal rosszabbra számitottam ...amikor belejöttünk akkor bementünk a fürdőbe, és mindkettőnknek egy jó estéje volt:)

15/L

2012. jún. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%

Hát a Mari Nénével vautam elüsször.

78 éves vótam ő meg nyócvankilenc,spontán volt,annyira hogy még a müfogsorom is kiesett.:S:S:(.

Hát kellett ,a toloszék is de megoldottuk.

Állva csináltuk ,mert már öregek vótunk és fájt minden porcikánk.Azt mondtuk egymásnak hogy izé nem tom.XDXD

2012. jún. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!