Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Jobb recskázni szex előtt...

Jobb recskázni szex előtt vagy nem?

Figyelt kérdés
Első alkalomból fogok lefeküdni életemben, de a baratnőm is szűz. A kérdés, hogy jó-e masztizni, vagy nem jó szex előtt? Jobb ha "tele vagyok" és úgy csináljuk? Előre is köszönöm a válaszokat, légyszi csak értelmeseket! :)

2012. máj. 9. 17:47
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Amúgy én 17 a csaj meg 18 ;)
2012. máj. 9. 17:49
 2/16 anonim ***** válasza:
Inkább szopasd le.
2012. máj. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Béla a rák megesz! válasza:

Nem ajánlom.

Viszont a védekezés helyes megválasztása sokat dobhat az élményen. Én a Durex Pleasuremax Tingling óvszert javaslom, hihetetlen benyomást tehetsz így. :) [link]

2012. máj. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Kössz a választ :) Nekem csak annyi kell, hogy leszopatni/kiveretni előtte, vagy inkabb majd közben kihuzom :)
2012. máj. 9. 18:01
 5/16 A kérdező kommentje:
Nekem is Durexem van, bnőmtől kaptam névnapomra, de nem a Pleaserumax, hanem a LILAfajta :)
2012. máj. 9. 18:02
 6/16 anonim válasza:
Nem jó előtte, mert kevésbé fogod kívánni a szexet ha előtte pár órával kivered... Legalábbis nekem ez a tapasztalatom.
2012. máj. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Csak az a gond, hogy nem tudom, meddig fogom bírni. Mert úgy képzelem el, hogy közben kihúzom, mert rámjön, és a csajomra kiengedem, de utána folytatni szeretnénk, akkor új gumi, vagy mi? Félek, ne hogy terhes legyen, ha a régit húzom rá.
2012. máj. 9. 18:13
 8/16 anonim válasza:
új gumi mindenképpen ha így akarod,persze
2012. máj. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat :) Ti hogy szoktátok? 2 gumival, előtte masztiztok? Vagy hogy? :) Csak bátran, sokat segítetek vele ;) Belvált módszerek? :)
2012. máj. 9. 21:33
 10/16 csaszi ***** válasza:
57%
Próbáld ki kecskével szárazon!
2012. máj. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!