Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha 30 évesen szűz vagyok mint...

Ha 30 évesen szűz vagyok mint férfi akkor jobb ha elbújok a külvilág elől?

Figyelt kérdés
2012. máj. 23. 14:22
1 2 3 4 5
 41/44 anonim válasza:

Szia.Kata vagyok.165 cm magas,44kg,kis mellek,rövid szökés barna haj,csupasz punci.Én szívesen segítenék neked elveszteni a szüzességed.

Írj ha érdekel!

2012. júl. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
50%

Sohase bánd, hogy 30 évesen szűz vagy! Én 24/L vagyok de százszor szívesebben járnék szűz 30 évessel mint olyannal aki végigk*rta fél Magyarországot és mindennap más ágyában landolt.

Csak a mai elkocsosult világban ahol az erkölcs a béka feneke alatt van itt érdekli az embereket, hogy ki kivel hányszor... Egy ember nem attól értékes, hogy hány nőt dugott meg!! Nálam pl minél kisebb ez a szám annál értékesebb az ember. Szóba sem állnék Casanova típusú férfiakkal. Szűzzel sokkal szívesebben. Mennyivel több egy nagymenő macsó attól hogy volt 100 csaja? Sokra ment vele ha közbe meg magányos és boldogtalan... mert ugye senki sem gondolja, hogy attól lesz boldog egy ember, hogy sok vagy kevés szexuális partnere volt. Van aki a kevés büszkébb mint a sokra. És ő gondolja jól. Szóval sose bánd, legyél büszke hogy Te nem kapkokodtad el nem szedtél össze mindenféle nemibajt és égtél ki 25 évesen... a rosszlányok.hu-t pedig felejtsd el,mert a jó lányok nem fogják értékelni. Az első szex különleges emlék ne akarj túlesni rajt, főleg ne egy hivatásossal, azzal csináld akit szeretsz és ő is Téged mert érzelmi alapon az igazi. Szerintem egyébként Te jársz jó úton nem a nőfaló társaid. BÁrcsak mindenki ilyen lenne!!

2012. aug. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
64%

#42


Hagyjuk már ezt az ostoba sarkítást! Az összes "vén szüzes" kérdésnél ez jön elő: inkább szűz, mint aki végigqrta a várost. Nincs egészséges átmenet??

Dehogy nincs, és igenis az az elvárt. Lehet szépítgetni a dolgot, meg biztatni a kérdezőt, de ha nem a gyakorikérdéseken jársz, akkor igen is ez elég visszataszító a nők számára ebben a korosztályban. (Tapasztalatból beszélek.)

2012. aug. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
#42: álszent duma! A nőknek nem kell szűz pasi. A kérdés kiírásakor ugyan 24-25 voltam, de mára 30 lettem!
2018. jan. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!