Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha 30 évesen szűz vagyok mint...

Ha 30 évesen szűz vagyok mint férfi akkor jobb ha elbújok a külvilág elől?

Figyelt kérdés
2012. máj. 23. 14:22
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:

Keress, nem azt mondtam, hogy ne. Csak azt, hogy szerintem nem nagyon fogsz találni, olyat aki neked is megfelel, de te is neki. A korban hozzád illő lányok/nők nagy része kapcsolatban van, vagy akár már házas is. Vagy legalábbis már férjet, apát keresnek a gyerekeiknek.


Sokan pl. nem hiszik, hogy egy férfinak elég, ha egész életében egyetlen nővel van csak dolga, és emiatt úgy gondolják, hogy nem tartanál ki mellettük örökké.


Aztán azért elvárás az is, hogy legyen némi tapasztalatod (nem feltétlen csak szexuális), hogy ne kövess el alaphibákat a kapcsolat során. De persze az sem utolsó, hogy kevés nőnek imponál, a "tisztaságod", inkább elvárás az, hogy ennyi idősen már ki tudj elégíteni rendesen egy nőt, és ne menjenek el azzal évek, amíg belerázódsz.


A tapasztalatlanság mellé pedig gondolom egy jókora önbizalomhiány, határozatlanság, félelem, szorongás is társul, mint általában. Ez az, amit véleményem szerint a nők ki nem állhatnak.

Pl. ha nem beszélgetsz emberekkel, akkor hogy tudnál elhívni valakit? Szerintem remegne, elcsuklana a hangod, izzadnál, mint egy ló. Ez 15 évesen még lehet cuki, de 2x15 évesen már szerintem felejtős a nőknek.


Ez csak pár indok, amivel a veled egy cipőben járókat lerázzák, de hozzáteszem, azért nem teljesen jogtalanul. Tényleg nagyon kevés az a lány/nő, aki egy ilyen kapcsolatot megkockáztatna. Aki meg igen, az meg nem ok nélkül, hajlandó ennyire "alább adni" az igényeiből.


21-es voltam.

2012. máj. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 CMD válasza:
74%

Volt már olyan az életedben, hogy ha felmerült valami probléma, akkor te nem kifogásokat kerestél? Hanem mentél előre, mint a gép?


A valóságban ha sokáig vagyok ilyen ember közelében (5 perc), 280/170 lesz a vérnyomásom.


A legjobb, amit az első oldalon írtál, hogy "Nulla tapasztalattal kezdjek? Rendben"


Nem b.zdmeg, képzeld másokhoz bekopog a tapasztalat, hogy "Helló Tapasztalat vagyok, tapasztalt akarsz lenni valamiben? Akkor gyere és szópd le a f.szom, így átadok egy kis tapasztalatot."


Ilyen hozzáállással nem csodálkozom, hogy szűz vagy. Sőt, ilyen hozzáállással tényleg reménytelen vagy.

2012. máj. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:

nem azzak van a gond, hoigy szűz vagy, hanem azzal, hogy sajnáltatod magad és közbe nem akarsz változtatni a helyzeten.


Amelyi nő nem akar elfogadni téged mert szűz vagy, az hülye...


Mi nem tudunk segíteni, csak akkor ha te is akarsz változni. Ehhez meg nem mi kellünk, hanem te.


Feltetted a kérdést, de gyanítom ezután sem lesz semmi. Döntsd el mit akarsz? Menj el szakemberrek beszélgetni, akik értenek az ilyenekhez. Az első lépés: változtatni akarok gondolatának a megszületése

2. lépés: tettek mezejére akarok lépni

3. lépés: megbecsülés

4. épés: önmegvalósítás


A dolgokért tenni kell, a falevél sem fog magától leesni...


H nem teszel semmit, akkor nyugodtan tegyél fel értelmetlen kérdéseket, ha tenni akarsz, akkor kimozdúlsz a gép elől, kinyitod az ajtót s elötted a világ. A kérdés márcsak az, hogyan akarod kiaknázni a világban rejlő lehetőségeket. Legyen élő vagy élettelen dolog.


Csak rajtad múlik...

2012. máj. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
48%

Felesleges a nők kegyetlenek és felszínesek. Azt mondják amit hallani szeretnél míg meg nem kapják a pénzed.


Ha eddig sikerült akkor ezután is sikerülni fog megóvni magadat tőlük! Én szurkolok hogy kitarts!

2012. máj. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
Minek kell annyira nő? Ha eddig kibírtad ezután is ki fogod! Abszolút nem olyan fontos ez mint ahogy sokan hiszik! Nem ezzel tartod el magad! Sztem szabadulj meg ezektől a gondolatoktól mert csak bestresszelsz az meg nem jó! Csinál mást találj elfoglatságot! Ha valaki degenerált, perverznek vagy b*zinak hisz emiatt ne foglalkozz vele az h*lye! Úgy éled az életed ahogy akarod és nem másoktól leszel boldog hanem magadtól!
2012. máj. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim válasza:
100%
Én 33 évesen veszítettem el..igen, a barátnőm se teljesen normális, de az amúgy is ritkaság manapság :).
2012. máj. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
Nem az, én is ismerem 30on felüli szűz pasit, és teljesen normális ő is, egyszerűen csak ilyen ember :)
2012. máj. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
27 éves szűz barátom van. A Jóisten is egymásnak teremtett minket. Ne aggódj, semmi sincs veszve. Kezdj el beszélgetni (először azonos neműekkel, ha az könnyebb, aztán lányokkal is), találni fogsz valakit. Arra vigyázz, hogy a személye higiéniádra ne legyen panasz (és itt nem arra gondolok, hogy legyen csupasz a hónaljad, hanem hogy ne legyen büdös a lábad). Ja, és mosolyogj sokat, attól szebb lesz az arcod :) Ha nem sportolsz, akkor kezdj el valamit, attól is szebb leszel és kitűnő alkalom az ismerkedésre.
2012. máj. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
na? sikerült valamit összehozni kérdező?
2012. máj. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim válasza:
Faszt a spanjaidba meg azokba akik aztmondják bújj el a külvilág elől!!! Nyilván veled van a baj, hát változtass, keress egy normális csajt és fektesd le!!! Inkb mégjobban kellene nyitnod a külvilág felé!!!
2012. máj. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!