Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha 30 évesen szűz vagyok mint...

Ha 30 évesen szűz vagyok mint férfi akkor jobb ha elbújok a külvilág elől?

Figyelt kérdés
2012. máj. 23. 14:22
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
Interneten társkeresök mindent vess be és igenis beszélgess a munkahelyeden vagy menj társaságba haverokkal ismerkedj ne csak ugy legyél..
2012. máj. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
83%

Nem baj!

valaki előbb találja meg az igazit, valaki később. aki később, az meg jó is, h nem bújik ágyba alkalmi kapcsolatban, vagy olyannal, akit nem szeret igazán, csak élvezetből.

sokkal nagyobb probléma a társadalomnak, hogy mások nem csak azzal feküdnek le, akit igazán megszeretnek, hanem előtte másokkal is. mert az első mindig nagyon sokat jelent, és a későbbi kapcsolatra is rossz hatással lehet, ha már megtörtént, ezért lehet pl. válás, stb., ill. közrejátszik benne.


Az szóljon be neked, aki pl. 20 éve kiegyensúlyozott házasságban él, nem vált el és a gyerekei is boldogok. a többi maradjon csendben és tanulgassa az élet iskoláját!

2012. máj. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
Lisa Kudrow is szűz volt 30 éves koráig, és nem zavarta.
2012. máj. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
Márpedig a nők általában idősebb pasival csinálják, akkor átlagosan a 31-32 éves szűz pasi sem gáz. Vagy van valami hiba a gondolatmenetben? :)
2012. máj. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:

Ne mások véleményére adj!Majd eljön az ideje annak is, csak légy kicsit barátságosabb az emberekkel!


23/N

2012. máj. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
14%

Nem hiszem el, hazudsz!!!!!!

Olyan nem létezik, hogy még soha nem volt nőd!

Barátnőd sem volt még?

Soha!!!???


Ha nem volt akkor neked elképesztő tűrőképességed lehet, sőt lehet valami pszichopata deviáns viselkedésű fazon vagy. Igaz nekem sem volt még soha barátnőm, pedig már 20 éves vagyok, de én már a becsavarodás határán vagyok, sőt már be is csavarodtam......igen, elment az eszem, valszeg beleőrültem a folyamatos magányba, de te 10 évvel túlszárnyalsz HIHIHIhihihahaHAHAHAhah.


Szerintem vedd igénybe a rosszlányok.hu-t...mit veszíthetsz és ha 2012.12.23-án bekövetkezik a világvége mit csinálsz, szüzen haltál meg.


Én már most nézegetem azt az oldalt és ha minden összejön szerintem szeptember fele igénybe is veszek egy ilyen lányt.


Ha én 30 éves lennék, mindegy alapon ezt tenném.

2012. máj. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
Szerintem ha annyira zavarna a helyzeted már tettél volna ellene.PROBLEM?
2012. máj. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
Utolsó, te nagyon sötét vagy. :)
2012. máj. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:
www.rosszlanyok.hu ?? Ha oda elmegyek honnan tudom nem egy strici csapdájába sétálok be aki majd agyonver majd kirabol?
2012. máj. 23. 14:46
 20/44 anonim ***** válasza:
29%

a képek alatt vannak róluk infók, olyan emberektől akik voltak az adott lánynál.

ha jókat irnak oda mész.

ha nem akkor meg nem mész.


apropó, az élet túlságosan kiszámíthatatlan ahozz, hogy ilyeneken gondolkozzunk, 1 kicsit pár napra vagy arra a napra dobd le magadról ezt a személyiséget és vesd bele magad a lényegbe. Nehéz, nehéz, de szerintem ez lenne a legjobb megoldás erre.

2012. máj. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!