Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 19/L - már volt több barátom...

19/L - már volt több barátom is de még szűz vagyok. Szerintetek ciki?

Figyelt kérdés

2012. máj. 20. 14:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
ma 14:46 vagyok,én régen,mikor 14!voltam olyan megjegyzéseket kaptam,hogy ideje lenne már valakivel ágybabújni,meghogy biztos lezbi vagyok..a barátnőim mondták.Szóval van ilyen aki szerint ciki,nem kell vele foglalkozni.:)
2012. máj. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
16%
Nyugi. Lány vagy, tehát nem.
2012. máj. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

12-es!


Ha fiú lenne, akkor se lenne gáz. Mi ez a kettős mérce?

2012. máj. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

szia! nekem is volt 19 éves korig pár barátom pl a pettingig 17 évesen jutottam el először,szüzességem,pedig 19 évesen veszítettem el,nagyon jól jártam,hogy vártam vele,és nem tettem szét a lábam az első tiniszerelmemnek,mint ahogyan ma szokás...mai napig együtt vagyunk

22l

2012. máj. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy. Én is az vagyok, szintén 19, csak fiú. Én nem szégyenlem :-) Kb. lesz@rom.

De lányoknál általában értékelik, a fiúknál meg : Hú, de béna, hogy ennyi idősen nem sikerült még ennyit összehozni neki... :'DDD

2012. máj. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Én pasi vagyok de azt ajánlom ne is veszítsd el csak akkor mikor az igazi jön... Bár még csak egyszer voltam szűz lánnyal az is elég rég... De a lényeg NEM CIKI!! Az igaz, hogy már nem elvárás. De az akit a véglegesnek gondolsz az a srác sem hiszem hogy megorrolna azért ha szűz vagy mikor az övé leszel.... Egyébként meg szűznek maradni nem ugyan az mint tapasztalatlannak maradni!!! Az előző válaszokat olvasva és ezt ne értsd magadra!!! ismertem szűz lányt aki több f...t fogott mint kilincset...és igen tapasztalt volt csak nem a szeretkezésben, hanem minden másban :-)))
2012. máj. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Én is szűz vagyok még, szerintem egyáltalán nem ciki.. Sőt a mai világban már ritka az ilyen, mert szinte az összes csaj el van r*bancosodva...

19/L

2012. máj. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
egyáltalán nem cik...ez azt jelenti hogy van tartások és nem adod oda magad akárkinek...és is 18 vagyok és szűz...úgyhogy nyugi :)
2012. máj. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!