Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az ciki hogy aztmondtam a...

Az ciki hogy aztmondtam a csajnak hogy nem vagyok szűz, de mégis az vagyok és ő is az?

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 17:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem ciki inkább szánalmas
2012. márc. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
az élet nagy kérdései...
2012. márc. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
heh én csak olyannak mondom ezt akivel tudom h soha az életbe nem fogok lefeküdni, mert neki mind1.
2012. márc. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát figy. Ezzel csak a saját helyzetedet nehezítetted meg, mert azért egy tapasztalt sráctól valamiféle teljesítményt is joga van elvárni, míg a szüzekkel szemben kb annyi a kritérium, hogy ne élvezzen el addig, míg leveszi róla az alsógatyát.


Ha meg hosszabb távon együtt maradtok, akkor idővel csak előkerül majd az, hogy kivel vesztetted el, meg egyebek...

2012. márc. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha o megmondja neked, hogy az, akkor te miert akarod eltitkolni elole, hogy te is az vagy? Ez tok hulyeseg... Mintha ciki lenne, vagy nemtom. Ennek semmi ertelme. Legyel oszinte, foleg ha kapcsolatot tervezel ezzel a csajjal.
2012. márc. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Gerinctelenség
2012. márc. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
szánalmas, miért kell hazudozni.....
2012. márc. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Szőkevagyok,nemhülye ***** válasza:
Ciki.
2012. márc. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ha azt mondod az vagy akkor már semmi esélyed (már ha 18 elmúltál).

Jól tetted és úgy mondom ezt hogy tisztában vagyok a vonzás törvényeivel.

a csajoknak ne higgy a topicban!

f18

2012. márc. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem rosszul tetted, még nem késő, mondd el neki, biztosan meg fogja érteni. Mondd el neki szépen, hogy nem akartad becsapni, csak szégyelted, de szeretnéd, ha tudná az igazat. Hidd el, jól fog rá reagálni, örülni fog, hogy elmondtad. Gondolj bele, hogy ha eljuttok odáig, úgyis rá fog jönni és az nagyon ciki lesz. Ő is szűz, még örülni is fog, hogy együtt veszíthetitek el.

Összegezve nem az a ciki, hogy szűz vagy, hanem az, szégylled és ezért hazudtál. Még helyre hozhatod!

Amúgy hány éves vagy?

2012. márc. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!