Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdjek vele vagy ne? :ooo

Lefeküdjek vele vagy ne? :ooo

Figyelt kérdés
A lényeg az hogy van egy srác aki nagyon tetszik... és mondta nekem a múltkor hogy aludna velem, és megbeszéltük hogy együtt megyünk bulizni meg minden... és nem tudom..:| Igaz most találkoznánk először de áhh.. nekem nagyon bejön és tudom hogy én is neki ! 15/L
2012. máj. 12. 23:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

ugye a sok idióta nem gondolja komolyan aki a 15 évest bátorítja hogy szexeljen??

15 évesen éretlen gyerekfejjel még 1 éves kapcsolat után is korai,nem hogy egy sráccal aki tetszik,ne légy hülye,nem kell elsietni,kis rib@nc akarsz lenni??

2012. máj. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
22%

Szia!


Veszítsd el.


Sok sikert!

Rohanó világban élünk ahol rohanni kell a szüzesség elvesztésével is.

2012. máj. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
Én biztosan nem tenném, de a döntés a tiéd. Manapság a 15 már nem is számít olyan korainak, de semmiképpen sem ajánlom, hogy az első randin. Abból, amit leírtál nekem az jön le, hogy a srác csak ki akar használni. Ha vársz vele, amíg egy kicsit jobban megismered, akkor egyrészt nem fog könnyűvérűnek nézni, másrészt kevesebb az esély rá, hogy később megbánd.
2012. máj. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
Honnan veszítek, hogy még szűz?? :D
2012. máj. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Nyugodtan lefeküdhetünk, én vagyok az, Tibi :) !
2012. máj. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

ha szűz vagy akkor ne feküdj le vele tuti nem figyelne rád meg nem érdekelné hogy fáj-e..

ha pedig nem vagy szűz akkor szerintem oké de ezekután már ne akarj tőle komoly kapcsolatot..

2012. máj. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Digi Dugi Babaház xD
2012. máj. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Baasszatok :DDD hát most mi van abba fiatalok vagytok de nem eléggé :D szal hajrá védekeztek oszt csű :DD
2012. máj. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Szerintem ne feküdj le vele, max smároljatok vagy egy kis tapi. De mivel most találkoztok először még szerintem korai.
2012. máj. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
szerintem ne... tuti kiakar használni...!!:))
2012. aug. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!