Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Ti összejönnétek egy...

Lányok! Ti összejönnétek egy ilyen fiúval?

Figyelt kérdés
Jól néz ki meg minden, csak vallásos, és a házasságáig szűz akar maradni?

2012. máj. 8. 16:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:
43%
nem, nekem kell a testi közelség is
2012. okt. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 anonim ***** válasza:
43%
Nem.
2012. okt. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 anonim ***** válasza:
48%

Ha szerelemes lennek bele, es tudnam, hogy O is belem, akkor igen. Ha megbizunk egymasban, a szex is jol fog mukodni. Szerintem...

Na, inkabb remlenykedek benne. :)

Egy szuz lany-18

2012. okt. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/72 anonim ***** válasza:
77%
haaaat..ha biztos lennek benne hogy hozza akarok menni! de csak akkor..meg olyan fiatal vagy! biztos hogy befogod ezt tartani??
2012. okt. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 anonim válasza:
22%
Igen,de ez a te döntésed kell legyen,annyit tudok mondani neked,hogy ajandek egy ilyen pasi.....tapasztalatbol mondom.Legy okos lany!
2012. okt. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 anonim ***** válasza:
74%
én összejönnék. de egy kérdés? csók az belefér azért? mi az ami még belefér neked és még nem szex?
2012. okt. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 A kérdező kommentje:
ja. csók belefér.
2012. nov. 10. 16:25
 68/72 anonim ***** válasza:
0%

Tenyleg tudnal magadon uralkodni a hazassagig?:-) ha szerelmes lennek abba a sracba, akkor szerintem igen. De azt azert nem mondom, hogy ittott nem probalkoznek. De csak a pettinggel, mivel neki hazassagig fotos a szuzessege. :-)

18/l

2013. febr. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 anonim ***** válasza:
0%
Én azt mondom, hogy az az igazi, amikor az ember saját akaratából nem akarja akárkivel csinálni házasságon kívül, ne értsd félre, megpróbálni megfelelni valaminek/valakinek, tiszteletre méltó dolog, de amikor valaki saját akaratából ilyen, mégis csak az az eredeti ;)
2013. febr. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 anonim válasza:
59%

Hát, még ha meg is próbálnám, biztos, hogy nem tudnék veled maradni sokáig szex nélkül, akármennyire szeretnélek (ezt igy szüzen mondom). Hetente 4-5x masztizok, és (sajnos) sokszor már azt gondolom, hogy nem fogok tudni tovább várni az igazira. Az is lehet, hogy végül egy egyéjszakás kalandra vetemülök. Szóval egyáltalán nem tudnék elképzelni egy párkapcsolatot szex nélkül.

Aztán meg ott van a vallásosságod. Rühellem az olyanokat akik ilyen, sokszor teljesen ostoba meséknek bedőlnek.

Ok, hogy alapvetően a jóra tanit, de sokszor olyan dolgokat tilt meg aminek nincs értelme. Mint pl. a házasság előtti szex. A szex is szinte lételem. Ha testileg nem is lesz a hiányától semmi bajod, lelkileg nem leszel teljesen ép, ha megvonod magadtól. Egy szélsőséges példa erre az olyan pap, aki cölibátusban van, és gyerekeket molesztál.

Ezért is tartom inkább távol magam a vallásos emberektől. Csak vitatkoznék állandóan velük...

Azért biztos sok lány nem gondolkodik igy... Úgyhogy ne add fel! :) Ha neked igy jó, ha te igy vagy boldog :)

18/L

2013. febr. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!