Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Ti összejönnétek egy...

Lányok! Ti összejönnétek egy ilyen fiúval?

Figyelt kérdés
Jól néz ki meg minden, csak vallásos, és a házasságáig szűz akar maradni?

2012. máj. 8. 16:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 anonim ***** válasza:
0%
Nem konkrétan rád gondoltam, csak rendesen osszák itt, akik 15-16 évesen szexelnek...
2012. júl. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/72 anonim ***** válasza:
0%
akk mégjobb xD pedig énis osztottam kicsit :D legalábbis látszatra
2012. júl. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 anonim ***** válasza:
0%

Nekem nem lenne semmi akadálya, főleg, ha máshogy kielégít:)

Persze ne az első randin dobd be, hanem amikor már érez is irántad valamit a lány:) De őszintén mondom, sztem ez simán vállalható. 22L

2012. júl. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 anonim ***** válasza:
64%
Ne is haragudjon az a vallásos fiú...de, semmi tapasztalata, azt se tudja mi fán terem az, hogy hogy kell egy nőhöz úgy érni, hogy élvezze is vagy neki jó legyen...szerintem attól mert vallásos az a fiú..a szex nem bűn..gondolj arra, hogy ha lesz feleséged....nem fogsz annyira jól teljesíteni, mivel nincsen tapasztalatod...nah aztán meg majd jön a megcsalás......hidd el ha egy házasságba sőtt még ha egy kapcsolatba sem jó a szex ..az már halott ügy....
2012. júl. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 anonim ***** válasza:
59%

Nem a tapasztalat kell hozzá, hogy jó legyen, hanem érzés... És ezt én tapasztalatból mondom!

Az én barátom szűz volt, mégis jó vele, sokkal jobb mint előtte mással, (pontosabban csodálatos!) figyelni kell a másikra és érezni, ennyi.


Egy barátnőm meg együtt volt egy sráccal akinek már rengeteg csajjal volt dolga, azt mondta hogy még sose volt ilyen sz*r, fogalma sincs róla mi a jó a nőnek, hogy kell hozzáérni stb.!

Szóval ennyit a tapasztalatról!


Ha a kapcsolatban IGAZÁN minden a helyén van, akkor a szex is jó lesz.

2012. aug. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 anonim ***** válasza:
43%
Figyi én meg értem, hogy vallásos vagy, és ha én is az lennék lehet, hogy össze jönnék veled, de mivel nagy hülyeségnek tartom azt, hogy nem lehet szexelni az esküvőig, mert ez egy ösztön. És amúgy is hülyeségnek tarom, ezt, mert eleve nem hiszem ,hogy Isten teremtette a földet, és elég sok hülyeség van a bibliában (tapasztalat ráadásul olyan érv amit nem lehet megcáfolni, nem kezdem el írni, mert hosszú. Persze, nem ítélhetek el ezért senkit, és nem is teszem, ha így vagy boldog akkor Oké. De soha nem jönnék össze egy ilyen fiúval, ha nem fogadná el, a hozzá állásomat.
2012. szept. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 anonim ***** válasza:
48%
Szia! Elég nehéz elképzelnem,mivel egyáltalán nem vagyok vallásos...de ha nagyon szerelmes az ember bármi lehetséges.Csak nehezen bírnánk ki!:D
2012. szept. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 Lilaturkiz válasza:
31%
igen
2012. szept. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 anonim ***** válasza:
60%
Igen, összejönnék vele. Ha nagyon szeretsz valakit mindent megtennél érte. Az egyéni véleményem az (megkövezhettek, attól még így fogom gondolni), hogy két ember között nem a szex a legfontosabb.
2012. szept. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 anonim ***** válasza:
32%
Igen, zavarna. Nem jönnék össze veled. De nem zavar, hogy szűz akarsz maradni a házasságig. Válóperes ügyvéd leszek, ha nem működik, legalább lesz munkám. :D
2012. szept. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!