Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vannak még 18-23 éves szűz...

Vannak még 18-23 éves szűz lányok?

Figyelt kérdés
Még nem volt bnőm és első alkalomkor egy szűz lánnyal szeretném, de én úgy hiszem, hogy ebben a korban, már nincsenek szűz lányok, csak a vallásos családokban.

2012. máj. 7. 20:20
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Én már 22 éves voltam mikor elveszítettem a jelenlegi párommal. Egyáltalán nem bántam meg hogy eddig vártam, mert egyrészt azzal történt akit valóban teljes szívemből szeretek, másrészt pedig párom nagyon figyelt/figyel minden rezdülésemre szeretkezés közben.

Minden lánynak ilyen szeretet teljes elsőt kívánok :)


Ja és nem vagyok ronda, igaz bombázó sem, csak egy normális csinos nő :)

2012. máj. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:

vannak,de 3 kategória:

1: totál vallásos, és csak házasság utánra tartogatja azt a férjének.

2: aki annyira gáz hogy senki nem ért eddig hozzá

3: aki normális és jól néz ki és eddig még nem jött neki össze.. hááát ez a kategória a leges leges legritkább!

és ha találnál egy (3-as kategóriás lányt, eddig is nagyon válogatós volt miből gondolod hogy veled megtenné??)szóval ez még inkább szűkíti a lehetőségeidet.

hááát.. biztos hogy egy szűz lánnyal szeretnéd az elsőt?

mert oké hogy olyat akarsz "akinél még senki nem volt a málnásban"

De egy matematikai feladat is sokkal egyszerűbb, ha a másik kicsit ért hozzá..de ha egyikőtök sem érti.. akkor a képlet sem lesz meg lehet soha.. nem?

Érted hogy mit akarok ezzel mondani?

Azért sok sikert neked, és kívánom hogy találd meg a megfelelő lányt :)

2012. máj. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
53%
utolsó van egy 4. kategória,az olyan lányok akik jól néznek ki,barátjuk is volt már,de van tartásuk,és önbecsülésük és nem dobták magukat oda senkinek éretlen gyerek fejjel 13-16 évesen és belőlük azért jó sok van
2012. máj. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Értem mit akarsz kifejezni ezzel, de akkor gondolj bele, hogy egyedül megoldanál egy matematikai feladatot, akkor nagyobb büszkeséggel, vagy elégedettséggel, boldogsággal töltene el...


És ilyen lányokkal hol ismerkedhetnék meg? Akik még nem adták oda magukat 13-16 évesen. A 4. kategóriából lányokkal?

2012. máj. 9. 18:39
 25/27 anonim ***** válasza:
hmm normálisabb szórakozóhelyen,főiskolán,egyetemen,de sztem sok helyen
2012. máj. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:

kedves 11:15 a kérdező 18-23 éveseket kérdezett, nem 13-16 éveseket :) ami azt jelenti, hogy

amit most leírtál.. a 4 kategória is valójában a leírt 3-as :)

magyarul aki 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 éves és eddig (ha volt is barátja) nem feküdt le vele, akkor igenis szűkül az esélye, hogy a kérdezővel megtenné.. vele miért tenné meg?

maximum ha hajlandó egy 1-2 éves udvarlásra :) ami tény és való becsületre méltó dolog.

(19 voltam mikor elvesztettem a párommal , aki becsületesen 2,5 évig udvarolt..) egy sráccal nem feküdtem volna le, csak mert szűz,és mert még nem volt senkivel, és még inkább zavart volna a tudat, hogy ő sem tudja mit kell "csinálni" mert igenis a szexet is tanulja az ember.. persze ez az én személyes véleményem.

Még annyit megjegyeznék, hogy attól hogy mindketten szüzek, az sem garancia arra, hogy utána örökkön örökké lesz :( sajnos.. és akkor utána már mindkettő nem szűz többé.. és?? rosszabb emberek lesznek ettől? nem.

csak ők már megpróbálták és nem jött össze.

2012. máj. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
a saját nevedben beszélj,én 19 évesen veszítettem el,egyátalán nem vagyok ronda,volt előtte is barátom,és 19 évesen 2 hét után feküdtem le vele,mai napig vele vagyok,és ismerek meg 18-23 évesek akik ugyanígy több baráton túl vannak szépek,értelmesek,van tartásuk,és akivel lefeküdtek azzal vannak mai napig és nem váratták évekig 18-23 évesen
2012. máj. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!