Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vannak még 18-23 éves szűz...

Vannak még 18-23 éves szűz lányok?

Figyelt kérdés
Még nem volt bnőm és első alkalomkor egy szűz lánnyal szeretném, de én úgy hiszem, hogy ebben a korban, már nincsenek szűz lányok, csak a vallásos családokban.

2012. máj. 7. 20:20
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy több lányt neveltek normálisan, mint ahogy gondolom :( De jelenleg kissé el vagyok keseredve, hogy amire megtalálnám a lányt, és eljutnák odáig, az lenne a baj, hogy már nem szűz...Pedig nálam ez nagyon fontos :S
2012. máj. 7. 20:45
 12/27 anonim ***** válasza:

hagyjad már... én inkább el sem mondanám neki csak miután betetted, mond azt hogy rég nem csináltad

f18

2012. máj. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Itt vagyok:)

18/L

2012. máj. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
21 éves lány vok és szűz és nem vallásos.
2012. máj. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Én nem szégyenlem, tényleg, nem volt még bnőm, nem csókolóztam és nem fogtam még lány kezét. Nem szégyenlem, vállalom, mert én egy komoly kapcsolatot akarok. Egy olyan lány, aki ezért lenézne, kiröhögne, vagy otthagyna, nem is kéne. Az ilyet én hagynám ott. Viszont én egy normális, szűz lánnyal szeretném az elsőt. Komoly és hosszútávú kapcsolatot akarok, részben ezért is fontos nekem, hogy szűz legyen. Egyébként én 17 éves vagyok, de egyre inkább azt érzem, hogy nem fogok találni :\ De örülök, hogy itt vannak még normális lányok :)
2012. máj. 7. 23:01
 16/27 anonim válasza:
19 vagyok, szűz, és már 8 hónapja barátom van. Tehát vannak még szűz lányok az én korosztályomból. Jah, és ő az első barátom.
2012. máj. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Még 23 felett is,nem kevés,csak nem dicsekszenek vele.

Én is huszonéves vagyok,nem vallásos,csak még nem jött össze...

2012. máj. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Igen,tuti vannak még olyan lányok,szerintem én is ismerek egyet.Miért fontos neked,h szűz legyen a lány?Ha szeret akkor meg fogja érteni,h neked még pár dologba bele kell jönnöd és nem problémázik rajta.
2012. máj. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Nem izgat, hogy béna vagyok vagy sem... Csak szimplán szeretném ezt az 'új dolgot" együtt felfedezni a lánnyal, hogy mindkettőnknek legyen az első, szépre szeretném, de azt most nem részletezném, hogy hogyan. A lényeg, hogy nekem fontos, hogy szűz legyen, mert számomra ez az egyik fontos eleme annak a kapcsolatnak amit szeretnék. Meg valahogy nem is tudom, van bennem egy olyan dolog, hogy már csinálta mással, már beengedett mást a "málnásba", szóval engem egyébként is érdekelne, hogy milyen olyannal, aki még szűz. De folyton olyanokat hallok a többi fiútól, h kit hogy akarnának megdönteni, de ezt gusztustalannak tartom. Főleg azt, amikor a normális lányokat verik át, meg kábítják a srácok, hogy megdönthessék, aztán otthagyják... Részben szerintem görénység a lány lelki világának, másrészt szerintem ez ellenem is van valamilyen szinten, mert így mát normális lányokból is kevés a szűz, és ez engem zavar, mármint ha összejönnék egy lánnyal, és szeretnénk egymást, akkor ezért nem hagynám ott, de azért nehéz lenne leküzdenem, és beletörődnöm...
2012. máj. 8. 16:19
 20/27 anonim ***** válasza:
Hát, én azokat nem nevezném lánynak, tuti egy besérült lélek, vagy meg külsőleg nem túl előnyös.
2012. máj. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!