Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ki szeretné házasságig megőriz...

Ki szeretné házasságig megőrizni a szüzességét és miért?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 12. 23:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tűnik akaratomon kívül összejön. Még nem volt komoly kapcsolatom, vagy egyszerűen rájöttünk, hogy nem illünk össze. Szóval lehet házasságig szűz maradok :D Ha egyáltalán a házasság összejön majd


19/L

2012. ápr. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Én. Ha egyáltalán megnősülök valaha. Ha meg nem, akkor így fogok meghalni. De amúgy úgysem kellenék senkinek :)

És vallási okokból szeretném megőrizni addig.


21f

2012. ápr. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
25%
Én is vallási okok miatt! 19/L
2012. ápr. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Tudod vannak még olyanok, akik nem a 21.századi társadalom által normálisnak nyilvánított szennyes üledék szerint állítják be az erkölcsi mércéjüket, hanem saját elveik alapján. Ők a normálisak, azok gondolkodása elfajzott, akik ezt elképzelhetetlennek, vagy kivetendőnek tartják, hogy valaki saját döntése alapján őrzi meg erkölcseit.


20/F

2012. ápr. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
93%

Én nemrég jártam egy nagyon vallásos lánnyal. Idézem:


Én: Mit szólnál hozzá, ha egy kicsit, hmmmm?

Csaj: Nem akarom, csak házasság után akarom elveszíteni.

Én: (valami beazonosíthatatlan arckifejezés)

Én: és mikor szeretnél összeházasodni

Csaj: Nem akarok házasságot, szerintem megleszünk mi anélkül is

Én: Na, akkor viszlát!


Egyértelmű utalás volt rá, hogy nem is kellek neki :D

2012. ápr. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

1.Nem válasz volt, hanem bírálat, ami önmagában még nem baj, mivel szeretek értelmesen vitatkozni.


2.Miért azonosítod az erkölcsöt a vallással?

Nem kell mélyvallásosnak lennem, ahhoz, hogy tudjam, hogy erkölcs természetesen létezik vallás nélkül is.


3.Az hogy 'nem létezik erkölcs, csak gyávaság' ez olyan mélysötét ostobaság A VALLÁSTÓL TELJESSÉGGEL FÜGGETLENÜL, hogy ezzel nem volt érdemes vitába szállni.

2012. ápr. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
nekem már késő így dönteni, de ha mégegyszer csinálhatnám, akkor sem tennék másként. nem szabad szex nélkül férjhez menni, mert ha kiderül, hogy rossz vele, akkor az a házasságot is tönkre fogja vágni.
2012. ápr. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!