Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ki szeretné házasságig megőriz...

Ki szeretné házasságig megőrizni a szüzességét és miért?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 12. 23:01
1 2
 1/17 anonim válasza:
66%
én és azért mert engem úgy neveltek,és én is úgy tarom rendjén..: hogy ne feküdjek le minden jött menttel, azzal se akivel először úgy gondolom hogy húha pedig ez lenne az igazi akkor miért ne.. hát azért ne ..
2012. ápr. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Én ha akarnám is késő lenne XD
2012. ápr. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Én is lecsúsztam már róla. :) Csak kiváncsi vagyok más miért dönt így.
2012. ápr. 12. 23:07
 4/17 anonim ***** válasza:
81%

elkéstem...

de nem terveztem sosem, szerintem nem kell emiatt elfojtani a vágyakat, persze normális keretek között élni a nemi életet

2012. ápr. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
63%
Én is elkéstem már :D De nem is szerettem volna. Az katasztrófa lenne, ha házasság után derülni ki, hogy nem jó a szex a kis feleségemmel, nem lenne egy tartós kapcsolat...
2012. ápr. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Párom is elég vallásos, de nem bírta ki :)
2012. ápr. 12. 23:18
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
nehéz dolog úgy belemenni egy házasságba úgy hogy azt sem tudja az ember hogy jó-e a másikkal vagy sem:)
2012. ápr. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%
sose akarok házasságot ... szal lekéstem 21L
2012. ápr. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem az biztos,sőt épp ellenkezőleg,szeretnék minél több lánnyal lefeküdni mielőtt megnősülök.


De viszont én tiszteletben tartom azokat akik igen.

Azzal sem értek egyet,hogy a házasság előtt feltétlenül ki kell egymást próbálni,mert csak akkor lesz tartós.Több száz éve is szüzen házasodtak mégis sokkal kevesebb volt a válás mint ma.

2012. ápr. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Panda Péter ***** válasza:

azért több száz éve a társadalom is rohadtul más volt. még nem volt ekkora az egyén szabadsága, és ha olyat mondtál volna hogy "női egyenjogúság" kb kiröhögnek.


pl ott voltak a érdekházasságok amikből nem lehetett csak úgy kiszállni és sorolhatnám.

2012. ápr. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!