Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 22 éves szűz fiú vagyok, van...

22 éves szűz fiú vagyok, van itt olyan lány, aki ezek alapján elfogadna és szívesen megismerkedne velem vagy inkább kamuzzam, hogy nem vagyok már szűz?

Figyelt kérdés

2012. márc. 31. 15:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

szerintem tök jó, ha vki nem fekszik össze minden jött ment lánnyal már 15évesen. én pl.nagyon örülnék, ha elsőre egy szűz fiúval történne meg.... szerintem nem kell kamuzni, ha eljön a szex ideje, elég ha akkor derül ki.

20/l

2012. ápr. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Törpetacseszhwok válasza:
Ha élőben látnak lekoptatnak? ennyire rusnya vagy? szerintem is inkább mondd azt hogy régen voltál már együtt valakivel 16/l
2012. ápr. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Miért kell ezt ekkora drámának felfogni? Max. ha már túlvagytok a szerencsés csajjal az első szexen, vigyorogva odalököd, hogy "érezd magad megtisztelve bébi, te voltál az első nekem!" ...aztán had örüljön. Ha meg visszakérdez, hogy "hogyhogy?" akkor megmondod, hogy "válogatós vagyok és te voltál az első, aki átment a rostán!" Ennyi.
2012. ápr. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

ma 17:10


Én annak tartom magam, csúnyának, de fura mód tetszettem már lányoknak, voltak belém szerelmesek is.


Azok, akik lekoptatnak a van barátom szöveggel jönnek általában.


De egyébkén haverjaimat is sorra leszokták koptatni, tehát akkor mindenki ronda lenne?

2012. ápr. 6. 17:22
 15/17 anonim ***** válasza:

Arra nem gondoltál, hogy tényleg van barátja?

Nekem is soha nem hiszik el, amikor mondom, pedig így van. És bosszantó tud ám lenni, amikor azt hiszik lekoptatok valakit(közben meg lehet tetszik is, de barátomat tisztelem és nem kavarok másokkal(

2012. ápr. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

ma 17:29


Azért sok bunkó módon elutasító lány is van sajnos, akik inkább megsértenek, mintsem azt hazudnák, hogy van barátom ne haragudj, nem szeretnék ismerkedni!


Ilyeneket fogtam ki legutóbb, már nem sok kedvem van élőben ismerkedni ezek után, úgy érzem minden egyes élőben kezdeményezett ismerkedésnél, hogy felesleges is próbálkozni, hiszen úgysem vagyok jó nekik és csak elutasítanak.


Ha valakinek sikerült normális, rendes lányt találnia privátban írhatna nekem, megköszönném, mert én már kezdek kétségbeesni, hogy csak telnek az éveim, de senkim sincs, pedig régóta szeretnék már komoly kapcsolatot, hiányzik, hogy valakit szerethessek, aki viszonozza ezt.

2012. ápr. 6. 17:35
 17/17 anonim válasza:

Elvált nem jó??

F/37

2012. máj. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!