Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 22 éves szűz fiú vagyok, van...

22 éves szűz fiú vagyok, van itt olyan lány, aki ezek alapján elfogadna és szívesen megismerkedne velem vagy inkább kamuzzam, hogy nem vagyok már szűz?

Figyelt kérdés

2012. márc. 31. 15:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mi a túrónak akarsz kamuzni? Szégyelled, vagy mi?
2012. márc. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%
előbb utóbb úgyis kiderül akkor meg kopp van. úgyhogy ne hazudj
2012. márc. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

inkább ne kamuzz, mert úgyis levágós, ha szűz vagy, és annál cikibb, ha kiderül. sőt, még gázabb, ha tapasztalatlan vagy, de a csaj azt hiszi, nem vagy szűz, mert akkor az lehet a véleménye, hogy te igaziból vagy béna. inkább várj arra, akinek így vagy jó, ahogy vagy, és elfogad így ahogy vagy :)

egyik bnőm iszonyat férfifaló, de ő is összefutott egy szűz sráccal. a srác nagyon parázott, mert ismerte bnőm múltját, de semmi sem volt, sőt, bnőm cukinak találta h szűz és még őszinte is :) 1 évet voltak együtt:)

2012. márc. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

ma 15:39


Ami az illeti eléggé kevésnek érzem magam emiatt, pedig én tényleg szeretnék barátnőt, de valamiért akiknek eddig bejöttem mind az ország másik végében élnek, élőben meg csak lekoptatnak már nem tudom hol ismerkedhetnék normális, kedves, megértő lányokkal.

2012. márc. 31. 15:44
 5/17 anonim ***** válasza:

Miért van szükséged megértő lányra?

Olyan lányt keress, akinek szüksége van rád.

Ha a szüzesség para, szexre bármikor találsz lányt.

2012. márc. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Összeillesz a munkatársammal. Ő 29 éves nő és szűz. Nem véletlen az, mert nincs benne semmi nőiesség, a személyisége meg... szóra sem érdemes. Egyébként azt mondja hogy nem találni normális férfit. Megjegyzem, sehova sem jár, a szüleivel lakik, interneten sem barátkozik, sőt személyes barátai-barátnői sincsenek...
2012. márc. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
21 vagyok, és tuti nem fogom megmondani, hogy szűz vagyok. De ha most nyáron nem sikerül összehoznom valamit, ősszel elmegyek prostihoz. Amúgy pont a szüzességem az oka, hogy nem sikerül összehoznom semmit, szóval tiszta sor, hogy mit kell tennem.
2012. márc. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

A CSAJOKNAK NE HIGGY. NE legyél őszinte ezzel kapcsolatban. Mond azt hogy nem vagy szűz, csak már rég élted át a gyönyört. Ennyi. 20 felett már lekoptatnak ha megtudják! Nem viccelek.

F18

2012. márc. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Csak ;azan haver, en 21 voltam aikor elvesztettem. Szerintem nem ciki, elmondhatod. Ha a csaj rendes akkor nem is erdekli ha meg elkuld a francba akkor az egy ribanc, az olyanra kar pazarolni az idot. En mondjuk ugy vesztettem el a szuzessegem , h a csajnak nem szoltam semmit es amikor elmondtam akkor meg nem hitte el azt hitte hazudok.
2012. márc. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

de szerintem ha találkozol egy lánnyal akkor ne az legyen az első mondatod, hogy amúgy még szűz vagyok, ugye nem baj?

az első alkalom előtt elmondhatod, hogy még nem voltál úgy nővel, esetleg annyit mondhatnál még, hogy petting már volt, csak nem jutottatok el addig. az nem olyan gázos

2012. ápr. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!