Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A prostituált kér felárat, ha...

A prostituált kér felárat, ha bevallom neki, hogy szűz és csókszűz is vagyok egyaránt?

Figyelt kérdés
2012. márc. 30. 00:12
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Hogy egy full tapasztalatlan 23 éves fiúcskával sokan lefeküdnének? Ezt nagyon kétlem ebben a világban.
2012. márc. 30. 10:03
 12/30 nielindi ***** válasza:

én azt nem értem, h neked attól mitől lesz jobb, ha egyszer elmész kúúvázni, elveszi a szüzességed és pont.

az frusztrál, h szűz vagy, vagy az, h szerinted sosem lesz senkid? mert ha az, h szűz vagy, akkor hülye vagy, és egy egyszeri dugás után sem fog változni semmi. ha meg az, h nincs csajod, akkor ne itt sírj, hanem kezdj magaddal valamit, h legyen. és ha van nő, van szex.

2012. márc. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Van egy rakat hibám, ami miatt egykönnyen nem lehet mostanság barátnőm. Egyszerűen nincs türelmem randizgatni, főleg, hogy nyakamon a főiskolai szakdolgozat is, amivel már eleve el vagyok késve, hisz annyira frusztrált lettem, hogy bármit is alig bírok csinálni. Csak a szüzesség, és a szex jár az agyamban.
2012. márc. 30. 10:09
 14/30 anonim válasza:

Láttad a Cool -túrát?:D

Van benne az a cingár gyógyegér, szerintem olyan lehetsz,bocs...

Menj el kuvázni,sokkal lazábban fogod magad érezni,lazíts kicsit,nem kell így rágörcsölni,csak lazánn.....:)

2012. márc. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Igen, kb. olyan hülye vagyok, jól látod. Muszáj bármi áron dugnom, hogy férfinak érezzem magamat.
2012. márc. 30. 10:17
 16/30 A kérdező kommentje:
Örülnék, ha 10 ezerből kijönnék.
2012. márc. 30. 10:17
 17/30 anonim ***** válasza:
Nekem se volt még nőm, 22 éves vagyok és nincs ilyen a fejemben, hogy egy prostival veszítsem el. Én inkább kivárom szépen türelemmel, hogy legyen egy szép normális barátnőm, és majd ő elveszi tőlem. Sokszor én is ilyen cipőbe járok, mint te, de bennem az van, hogy majd eljön az én időm is. Te is jobb lenne, ha inkább úgy látnád. Amúgy te is későn érő típus vagy? Mert nekem amiatt nem volt még senkim, mert sokáig nem érdekeltek.
2012. márc. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
És azzal nem lesz valaki férfi, mert prostizik.
2012. márc. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Későn érő típus vagyok, sajnos.

Lehet, tényleg kicsit túloztam a kifejezéssel, de egyrészt piszkál a kíváncsiság, a hormonok, másrészt nem akarok a tapasztalatlanság miatt kudarcot vallani, ha esetleg lenne barátnőm.

2012. márc. 30. 11:35
 20/30 anonim válasza:

Azzal nem tudnál kudarcot vallani,csak ha nem állna föl esetleg...

A barátnővel már egész más a helyzet,ha szeret,akkor megértő lenne,segítene,hogy ne érezd magad kellemetlenül,hacsak nem szűz ő is...O.O

2012. márc. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!